Rodzaje marihuany

trawka-trawka-caly-dzien-cala-noc

Istnieją różne dostępne rodzaje marihuany, w zależności od struktury i skutków zażycia, które ze sobą niosą. A oto one:

Indica:

Zazwyczaj szczepy indica są rodzajem małych konopnych roślin. Rosną raczej bardziej krzaczaste, gęste i zajmują większą powierzchnię biorąc pod uwagę szerokość niż wysokość. Zażycie tej rośliny powoduje w ciele uczucie, które zmusza osobę do odpoczynku i relaksu. Tendencyjnym skutkiem jest również pozbycie się stresu, „lżejsza głowa”, bez obaw i zmartwień. Medyczni pacjenci, którzy chcą leczyć bezsenność zazwyczaj zażywają tej odmiany marihuany.

Sativa:

W porównaniu do szczepu indica, szczepy sativa są wyższe i dłuższe. Zażywanie jej często powoduje u ludzi stan dodatkowego wigoru oraz podniesienie w znacznym stopniu nastroju.

Roślina ta często jest wybierana w ciągu dnia przez palaczy, ponieważ pomaga zwiększyć wydajność, aktywność organizmu.

Hybrydy:

Podczas, gdy nauka osiąga nowe szczyty, jedną z najlepszych opcji dla użytkowników jest wykonane połączenie roślin sativa i indica.

Istnieje szeroka gama różnych proporcji łączenia tych dwóch roślin, jak na przykład 20% sativa i 80% indica, i oczywiście inne.

Osoba zażywająca hybrydy może z pewnością liczyć na najlepsze doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Rodzaje marihuany”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.