Nasz Blog Nie Ma Nic Wspólnego ze Sklepem HolenderskiSkun

Nasz Blog o Marihuanie, Konopi, Czy Też Holenderskim Skunie Nie Ma Nic Wspólnego ze Sklepem HolenderskiSkun.

holenderskiskun

Z powodu awantury jaką zrobił nam na jednym z for internetowych właściciel sklepu z nasionami marihuany o nazwie zbliżonej do naszego blogu czyli HolenderskiSkun tylko z inną końcówką domeny, chcieliśmy zakomunikować że nasz blog HolenderskiSkun.com nie ma nic wspólnego ze sklepem z nasionami konopi indyjskich o nazwie HolenderskiSkun, chcieliśmy zwrócić uwagę że nie utożsamiamy się z tym sklepem i wręcz bardzo nie chcemy żeby nas z nim kojarzono. Na naszym blogu jest jedynie reklama znanego i sprawdzonego sklepu THC-THC.COM.

Słowo HolenderskiSkun kojarzy się wszystkim z dobrą holenderską marihuaną. A sklep który wysnuł do nas wielkie pretensje uważa że używamy ich znaku handlowego, czyli w ich przekonaniu Holenderski Skun jest ich słowem i nikt inny nie może go używać, ciekawe myślenie! A wikipedia, a slang na każdym podwórku i mnóstwo innych stron które w ten sposób określaną po prostu trawkę z ulicy.

Znak handlowy to nazwa plus logo, wizerunek firmy. Jeśli ktoś podrabia komuś logo które bardzo podobnie wygląda, klonuje komuś stronę www i sprzedaje na niej to samo to możemy mówić o wykorzystywaniu znaku handlowego. My jak widać nie mamy nic wspólnego z tego typu procederem.

Zarzuty tego sklepu w naszym kierunku są absurdalne, prowadzimy tylko blog, przez który nic nie sprzedajemy wygląd naszej strony kompletnie nie przypomina wyglądu owego sklepu.

Idąc tokiem rozumowania właściciela sklepu jeśli ktoś znajdzie sobie domenę o określonej nazwie np. nazwa-domeny.pl to jeśli już ją zarejestruje to nikt inny nie może zarejestrować domeny o tej samej nazwie z inną końcówką np. nazwa-domeny.com bo będzie to już wykorzystywanie znaku handlowego. Absurd którego nawet nie powinienem komentować.

Holenderski Skun to bardzo dobra nazwa na blog o marihuanie i taki właśnie blog żeśmy stworzyli.

Pozdrawiam!
HolenderskiSkun.com – Ciekawe Newsy o Marihuanie THC, Konopiach CBD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

5 komentarzy “Nasz Blog Nie Ma Nic Wspólnego ze Sklepem HolenderskiSkun”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.