Masło orzechowe z THC

a-to-przepis-na-maslo-orzechowe-z-marihuana

Wszyscy kochają masło orzechowe, nieważne czy na kanapce z masłem orzechowym i dżemem, czy w smakowitościach takich jak ciasteczka. Jest to zdecydowanie składnik 'comfort food’, dla dzieci i dorosłych.
Dodanie masła orzechowego do czegokolwiek sprawia, że po prostu smakuje lepiej. A teraz… Wyobraź sobie masło orzechowe, które smakuje wyśmienicie, a jednocześnie cię 'upala’. Niesamowita kombinacja!

Składniki:
masło orzechowe
olej cannabis (oliwa z oliwek lub dowolny olej poddany infuzji THC)

1. W tym przepisie robimy masło orzechowe THC na jedną porcję. W pierwszym etapie, odmierz półtora łyżeczki oleju cannabis i wlej do małej kokilki. Ilość oleju cannabis może zmienić się o ~2łyżeczki, w zależności od tego, ile masła orzechowego dodasz później. Upewnij się, że używasz oleju, który nie jest GMO, ponieważ jest on o wiele zdrowszy. Możesz zostawić pąki konopi w oleju, jeśli nie przeszkadza ci ich smak i konsystencja.
2. Odmierz 2 łyżki masła orzechowego i umieść razem z olejem THC w kokilce. Możesz użyć masła orzechowego z kawałkami orzeszków lub bez – zależnie od tego jakie preferujesz. Wymieszaj masło orzechowe i olej THC za pomocą łyżki. Gdy tylko pojawi się gładka i kremowa konsystencja – twoje masło orzechowe jest gotowe. Konsystencja nie będzie zbyt lepka czy śluzowata. Posmaruj nim kromkę chleba lub wafle ryżowe i gotowe! Dostaniesz piękny przebój THC po tym masełku.
3. Jeśli chcesz aby masło orzechowe było bardziej zwarte, wystarczy, że umieścisz je w lodówce na około pół godziny, a konsystencja będzie idealna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.