Najlepszy masaż na świecie? Olej wzbogacony o cannabis może zrewolucjonizować przemysł

Nasza lokalna masażystka niedawno przestawiła się na stosowanie oleju kokosowego w swoich masażach zamiast używania regularnie tłustego oleju. Mówi, że nie jest tak niechlujny, wystarcza na dłużej i po prostu pracuje się z nim lepiej.

Kiedy rozmawialiśmy o korzyściach płynących z kokosa powiedziałem do niej: „wiesz, olej kokosowy z dodatkiem cannabis jest niezwykle przydatną rzeczą w domu.” Przygotowujemy naleśniki z olejem kokosowym, dodajemy go do przepisu zamiast masła, a kiedy dodatkowo zawiera cannabis mamy dwa w jednym – haj i korzyści zdrowotne.

Zdecydowaliśmy, że kolejny masaż spróbujemy z olejem kokosowym, który zawiera dodatek cannabis. I wiesz, to był najlepszy masaż jaki kiedykolwiek miałem!

Sama sesja trwająca 60 minut z dobrym terapeutą może zdziałać cuda. Najlepszy w naturze lek przeciwbólowy (konopia) z olejem, który sprawdza się w każdej dziedzinie życia i… masz dosłownie masaż na sterydach. Ważne jest, że nie można po prostu zastosować jakiejkolwiek odmiany konopi – należy wybrać tą, która posiada właściwości uśmierzające ból.

Firmy takie jak Medicinals Maryi pracują w podobnym celu, przez wprowadzenie konopi do plastrów przezskórnych, które powoli uwalniają cannabis do organizmu.

Po moim doświadczeniu, euforia trwała prawie tydzień. Moje mięśnie nie były obolałe, ponieważ masażystka całkiem dobrze je rozmasowała, a oprócz tego – olej cannabis zrobił swoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.