Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Vanilla Kush

recenzja odmiany marihuany vanilla kush

Ta hybryda, w której zdecydowanie dominuje indica, jest rośliną urodzoną w Holandii. Imponuje ona przede wszystkim pysznym aromatem i uspokajającymi a jednocześnie stymulującymi efektami. Vanilla Kush znana jest z bardzo skutecznego leczenia bólu, a także bycia przyjemną i rekreacyjną odmianą.

Vanilla Kush jest odmianą, która została stworzona przez Barney’s Farm w Amsterdamie. W 2009 roku zdobyła drugą nagrodę w High Times Cannabis Cup.

Dokładna genetyka tej odmiany jest trochę tajemnicza, jednak mówi się, że została ona stworzona przez skrzyżowanie Afghani i South Asian. THC w Vanilla Kush osiąga do 22%, co czyni palenie odmiany mocnym doświadczeniem.

1. Efekty

Vanilla Kush wywołuje długotrwały efekt uspokajający i naprawdę pozwala działać efektom indici. Palenie tej pysznej odmiany może powodować przyklejenie do kanapy, szczególnie gdy spożywa się ją w wyższych dawkach. Odmiana jest ożywcza, ale ciężka.

Vanilla Kush jest idealnym wyborem na koniec dnia, ponieważ pomaga się w pełni zrelaksować po długim i intensywnym dniu w pracy.

Vanilla Kush to odmiana, która sprawi, że poczujesz euforię nawet w najbardziej zmęczonym stanie. Odmiana ta w większych dawkach może sprawić, że poczujesz się senny, ale zanim zaśniesz z pewnością nie opuści cię uczucie szczęścia i podniecenia.

2. Zapach

Vanilla Kush zawiera mocne aromaty owoców cytrusowych i kwiatowych, z nutą wanilii dzięki czemu całe doświadczenie jest bardzo przyjemne.

3. Smak

Vanilla Kush posiada w sobie długą listę najlepszych słodkich smaków, jakie możesz sobie tylko wyobrazić.

4. Działania niepożądane

Odmiana ta posiada pewne działania niepożądane, które mogą wystąpić podczas palenia. Palenie Vanilla Kush może powodować uczucie suchości w ustach oraz suche i swędzące oczy, a także lekkie uczucie odwodnienia.

Vanilla Kush jest mocną odmianą, dlatego też może powodować zawroty głowy, zwłaszcza przy zastosowaniu mocniejszej dawki. Odmiana ta w większości może powodować łagodne uczucie paranoi u niektórych użytkowników, któremu często towarzyszy ogólne uczucie łagodnego lęku i nerwowości.

5. Medycyna

Odmiana ta jest bardzo popularną odmianą medyczną, nie tylko ze względu na swój aromat, ale także na łagodzące działanie. Vanilla Kush jest idealnym wyborem jeśli chodzi o zarządzanie problemami ze zdrowiem psychicznym. Skutecznie leczy depresję oraz jej objawy.

Vanilla Kush okazuje się być przydatna w wielu schorzeniach. Odmiana jest idealnym wyborem w leczeniu bólu, ponieważ jednocześnie łagodzi ból i uspokaja umysł.

Vanilla Kush świetnie sprawdza się w przypadku pacjentów, którzy mają trudności ze snem. Chorzy na raka również znajdą ulgę w tej odmianie.

6. Uprawa

Vanilla Kush to roślina łatwa w pielęgnacji, dlatego też jest dobrym wyborem w przypadku początkujących hodowców. Odmiana ta nadaje się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.