Recenzja Nasion Konopi Odmiany Dream Queen

Obecnie wiele osób walczy z zimnem i czuje się osłabiona, więc do recenzji chcieliśmy wybrać odmianę, która zarówno wzmocni nastrój jak i pozwoli wam zachować spokój. Tak więc, przed nami odmiana, w której dominuje sativa, a która jest pięknym potomstwem Blue Dream oraz Space Queen…Dream Queen!

Po pierwszym buchu od razu zauważyć można, że ręcznie i dobrze zmielone pąki zaowocują spoiną, która palić się będzie bardziej równomiernie niż te zmielone przez młynek elektryczny.

Dream Queen opisywana jest jako mająca smak oraz aromat przypominający mieszankę przypraw, gumy do żucia i ananasa. Nasze podniebienia nie są aż tak wyrafinowane, aby uchwycić te specyficzne nuty, ale z pewnością jesteśmy w stanie docenić jej słodki, owocowy charakter i ziemisty smak.

Kiedy usiądziesz po zapaleniu na kanapie, z pewnością poczujesz mrowienie w nogach, które po chwili ustąpi relaksowi, który z kolei rozleje się po całym ciele w ciągu zaledwie kilku minut. Co z umysłem? Będzie czujny, ciekawski, ale zrelaksowany.

My, ze względu na to, że ostatnio oglądaliśmy kultowy dokument Wild Wild Country, szukaliśmy czegoś podobnego. Podczas gdy obsesyjnie przeszukiwaliśmy serwisy streamingowe w poszukiwaniu czegoś podobnego, Dream Queen sprawiała, że nasze kryteria wyboru były coraz bardziej specyficzne i restrykcyjne (bez dramatycznych rekonstrukcji, chcieliśmy obejrzeć tylko nagrania dokumentalne), jednak zawartość indici w tej odmianie pomogła nam zrozumieć, że mamy zbyt wiele wymagań i z pewnością nie znajdziemy nic interesującego przy tak zawężonym polu widzenia.

Po około 15 minutach od włączenia filmu dokumentalnego o muzyce, poczuliśmy przytłaczającą potrzebę zmiany położenia kanapy, co oczywiście zrobiliśmy, i zobaczyliśmy że dywan w salonie jest trochę zakurzony… więc wyjęliśmy odkurzać i zabraliśmy się do roboty…

Kolejnym wyborem po obejrzeniu dokumentu był serial komediowy. Dzięki Dream Queen humor był super zabawny, wręcz absurdalne. Przygotowywanie posiłku po obejrzeniu serialu było nieco przypadkowe, ponieważ czuliśmy tym razem brak skupienia – umysł błądził po piosenkach i tym, jaka lista przebojów byłaby najlepsza, lub po tym, co robią obecnie nasze koty), ale cały proces był tak zabawny, że naprawdę nie miało to znaczenia.

Pozytywne i podnoszące na duchu efekty Dream Queen pomagają zapomnieć o zmęczeniu, jednocześnie zapewniając senność oraz lekką kapryśność, dlatego też jest to świetna odmiana w leczeniu depresji i stanów lękowych. Odmiana jest również naprawdę pomocna w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i głębokich rozmów. Ciało jest zrelaksowane, a umysł zazwyczaj pragnie być produktywny, co może się okazać świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności wykonywania drobnych lub szczegółowych zadań, takich jak na przykład robienie listy zakupów czy wieszanie zdjęć na ścianie.

Próbowaliście kiedykolwiek Dream Queen? Jeśli tak, co o niej myślicie?

Jeśli szukasz tej konkretnej odmiany w sklepach internetowych z nasionami, to może być ciężko ją znaleźć gdyż żaden z renomowanych producentów nie ma jej w swojej ofercie. Ale można kupić nasiona konopi o podobnej genetyce, choć by już wspomniane Blue Dream, które jest produkowane przez Zambeza Seeds.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.