Medyczna Marihuana – Dobra, Czy Zła?

Kiedy zaczynamy mówić o marihuanie, automatycznie zaczynamy myśleć o tym, jak bardzo jest zła i jakie niesie ze sobą szkodliwe skutki uboczne. Wszyscy wiemy, że marihuanę można kupić dosyć łatwo. To nie jest coś, co można zlekceważyć. Wiele historii nastolatków, którzy biorą substancje bardziej uzależniające jak na przykład kokaina, zaczynało się od zażywania marihuany.

Jednakże, istnieje wiele zalet, które przychodzą wraz z użytkowaniem marihuany. Jeżeli chodzi o pacjentów, u których występują choroby śmiertelne, medyczna marihuana jest znana z bardzo dobrych efektów ubocznych, które pomagają kontrolować i łagodzić ich cierpienia. Każdy zastanawia się, dlaczego w takim razie nie przeprowadzono więcej badań nad marihuaną. Może to być oczywiście spowodowane jej złą reputacją, którą zdobyła w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Pacjenci z nowotworami wiedzą, że podczas chemioterapii medyczna marihuana pomaga kontrolować ich nudności. Jeżeli chodzi o pacjentów chorujących na AIDS (co jest chorobą śmiertelną), raportowano, że marihuana pomaga im łatwiej przejść przez ostatnie dni życia. Oczywiście istnieją inne sposoby podawania marihuany oprócz palenia jej. Na rynku jest waporyzer (parownik), który podgrzewa marihuanę pozwalając tym samym użytkownikowi wdychać jej opary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Medyczna Marihuana – Dobra, Czy Zła?”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.