Gwiazdy, które palą marihuanę

obama-bush-clinton-marijuana-smokers

Ludzie z różnych środowisk są znani z palenia marihuany. Rozejrzyj się. Większość osób, które znasz prawdopodobnie paliły kiedyś marihuanę. Nawet wiele celebrytów przyznaje się do tego.

Muzycy

Muzycy są prawdopodobnie przodujący w tym temacie. Może być to związane z tym, że marihuana wpływa na tworzenie muzyki. Wielu z nich mówi wręcz, że jest to koniecznie przed występem lub pisaniem piosenek.
Oto gwiazdy, które przyznają się do palenia marihuany:
Snoop Dogg,
Lil Wayne,
Bob Marley,
Kurt Cobain,
Paul McCartney,
Bob Dylan,
Eminem,
Miley Cyrus.

Politycy

Prawdopodobnie postrzegasz polityków jako ludzi, którzy nigdy w życiu nie dotknęliby marihuany. W rzeczywistości, jest tak wielu polityków, którzy są przeciwko legalizacji. Ale to dosyć śmieszne, kiedy dowiadujemy się, że wiele z nich paliło marihuanę podczas lat swojej młodości.
Większość z nich to prezydenci:
George W. Bush,
Barrack Obama,
John Kerry,
John F. Kennedy,
Arnold Schwarzenegger.

Aktorzy

Istnieje również wielu aktorów, którzy palą marihuanę. W rzeczywistości większość z nich była poddana terapii, jednak nie tylko z powodu uzależnienia od marihuany, ale również innych narkotyków.
Charlie Sheen,
Burt Reynolds,
Chris Rock,
Jack Nicholson,
Harrison Ford.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

3 komentarze “Gwiazdy, które palą marihuanę”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.