Jaka jest różnica pomiędzy medyczną a regularną marihuaną?

Marihuana są to suszone liście i kwiaty roślin konopi siewnych (cannabis sativa).

Jest stosowana jako narkotyk, tak samo jak i lek w przypadkach leczenia wielu działań niepożądanych bardzo poważnych chorób. Spośród dwóch rodzajów marihuany, regularna jest spożywana w postaci papierosa przez ludzi, którzy zazwyczaj szukają w niej pomocy w zapomnieniu o swoich troskach i traumach.

pomagaj-pal-marihuane

Z drugiej strony, medyczna marihuana jest dostępna (w USA) w postaci tabletek i pigułek, dla pacjentów chorych na HIV, nowotwory oraz inne niebezpieczne choroby. Pomaga pacjentom pozbyć się silnych bóli, nudności, wymiotów, pomaga również w walce z bezsennością i utratą apetytu.

W porównaniu do zwykłej marihuany „z ulicy”, medyczna marihuana jest dużo od niej droższa. Medyczną marihuanę możesz jednak swobodnie i legalnie nabyć jeżeli posiadasz upoważnioną przez rząd kartę ID. Powinieneś ją zweryfikować i używać w celu kupienia medycznej marihuany dla pacjentów, którzy są w trakcie leczenia.

Jakość tych dwóch typów marihuany znacznie się różni. Regularna marihuana jest często zanieczyszczona obcymi substancjami, a po procesie suszenia nie jest poprawnie oczyszczana. Jest to oczywiście szkodliwe dla zdrowia, a nawet życia. Dla porównania – medyczna marihuana jest dokładnie oczyszczana, bezpieczna do spożycia przez pacjentów oraz co najważniejsze, skuteczna w ich leczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

3 komentarze “Jaka jest różnica pomiędzy medyczną a regularną marihuaną?”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.