nasiona marihuany, nasiona konopi

Jaka jest różnica pomiędzy medyczną a regularną marihuaną?

pomagaj-pal-marihuane

Marihuana są to suszone liście i kwiaty roślin konopi siewnych (cannabis sativa). Jest stosowana jako narkotyk, tak samo jak i lek w przypadkach leczenia wielu działań niepożądanych bardzo poważnych chorób. Spośród dwóch rodzajów marihuany, regularna jest spożywana w postaci papierosa przez ludzi, którzy zazwyczaj szukają w niej pomocy w zapomnieniu o swoich troskach i traumach. Z drugiej strony, medyczna marihuana jest dostępna (w USA) w postaci tabletek i pigułek, dla pacjentów chorych na HIV, nowotwory oraz inne niebezpieczne choroby. Pomaga pacjentom pozbyć się silnych bóli, nudności, wymiotów, pomaga również w walce z bezsennością i utratą apetytu.

W porównaniu do zwykłej marihuany „z ulicy”, medyczna marihuana jest dużo od niej droższa. Medyczną marihuanę możesz jednak swobodnie i legalnie nabyć jeżeli posiadasz upoważnioną przez rząd kartę ID. Powinieneś ją zweryfikować i używać w celu kupienia medycznej marihuany dla pacjentów, którzy są w trakcie leczenia.
Jakość tych dwóch typów marihuany znacznie się różni. Regularna marihuana jest często zanieczyszczona obcymi substancjami, a po procesie suszenia nie jest poprawnie oczyszczana. Jest to oczywiście szkodliwe dla zdrowia, a nawet życia. Dla porównania – medyczna marihuana jest dokładnie oczyszczana, bezpieczna do spożycia przez pacjentów oraz co najważniejsze, skuteczna w ich leczeniu.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Jaka jest różnica pomiędzy medyczną a regularną marihuaną?”

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.