nasiona marihuany, nasiona konopi

Czy w Kanadzie każdy może uzyskać licencję uprawniającą do legalnego użytkowania marihuany?

medyczna-marihuana-pacjenci-czekaja-rece

Niestety nie. Nie każdy może uzyskać pozwolenie na legalnego stosowanie marihuany w Kanadzie. Jednakże, jeżeli spełniasz kryteria to z pewnością możesz aplikować o uzyskanie jej, oczywiście, jeżeli otrzymasz wsparcie lekarza czy pracownika służb zdrowia.
Musisz zastosować się do przepisów i nie możesz ubiegać się o licencję w celu uzyskania medycznej marihuany dla kogoś innego niż siebie. Ponadto, będziesz mógł jedynie posiadać w danym momencie wartość dawki wystarczającą na 30 dni.

Lekarz zaleci dawkę, której musisz przestrzegać, a zostanie to ocenione przy uwzględnieniu również innych lekarstw, które aktualnie przyjmujesz z powodu Twojej choroby. Choć wprowadzone w ciągu ostatnich dziesięcioleci przepisy pozwalają każdemu, kto cierpi z powodu wyniszczającej lub śmiertelnej choroby na ubieganie się o medyczną marihuanę, to może być ona zalecana również w innych przypadkach.

Poprzez inne przypadki rozumiemy tutaj na przykład depresję czy epilepsję. W każdym razie, lekarz będzie musiał być absolutnie pewny, że choroba czy stan chorobowy, z którym się zmagasz, może być leczony za pomocą medycznej marihuany, a wszelkie dotychczasowo znane metody łagodzenia go wyczerpały się nie odnosząc znaczącego skutku, lub odnosząc jedynie znikomy. Aby sprawy zaczęły się toczyć, będziesz na początku musiał wypełnić formularze, aplikację i umówić się na spotkanie z lekarzem.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Czy w Kanadzie każdy może uzyskać licencję uprawniającą do legalnego użytkowania marihuany?”

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.