nasiona marihuany, nasiona konopi

Gdybyśmy mogli zalegalizować marihuanę od nowa…

Legalizacja marihuany w Kolorado nie była najmądrzejszym i najstaranniejszym procesem, ale stan zdecydowanie zasługuje na poklepanie po plecach – mówi Scott Durrah, przedsiębiorca cannabis z Denver.

„Byłem we wszystkich stanach oraz krajach… i tak, zepsuliśmy wiele rzeczy po drodze, ale wciąż mamy jeden z najlepiej działających systemów na świecie”, mówi Durrah, który prowadzi aptekę Simply Pure w Denver razem ze swoją żoną, Wandą James. Para posiada także Jezebel’s Southern Bistro, restaurację w dzielnicy Highlands.

Durrah i Ben Livingston, kanadyjski krytyk wapowania, dzielą się aspektami praw dotyczących marihuany, które by zmienili, gdyby mieli taką szansę.

Gdyby Kolorado i inne państwa mogły zrobić kolejny krok w tworzeniu prawa związanego z cannabis, bankowość byłaby jedną z rzeczy, którą powinno się ustabilizować już na samym początku.

„Nie możemy przechowywać pieniędzy w banku, bo nazywa się do praniem brudnych pieniędzy. To jest przecież absurd!” – mówi. „Ale kiedy płacimy podatki to wszystko jest w porządku…”

Durrah odwołuje się do przepisów i kodeksów podatkowych takich jak 280E, które nie pozwalają na pewne odliczenia biznesowe, ponieważ marihuana pozostaje substancją z grupy 1.

„Niech rząd da nam przynajmniej dostępność do bankowości, abyśmy mogli działać, wziąć ten miliard dolarów, zainwestować go i pożytecznie wykorzystać,” mówi Durrah. „Jesteśmy firmą, która dba o pacjentów medycznych. Dajemy. Oddajemy. Wyobraźcie sobie jakby to było, gdybyśmy mieli te dodatkowe pieniądze – co moglibyśmy zrobić jako społeczność.”

Livingston zwraca uwagę na swój rodzinny stan – Waszyngton, którego prawo nie pozwala na prywatną uprawę marihuany.

„Marihuana nie jest w pełni legalna, dopóki nie możesz uprawiać własnych roślin” – mówi. „A my nie możemy uprawiać własnej marihuany w stanie Waszyngton… dokąd ludzie będą aresztowani za uprawę roślin, dotąd nie będziemy wolni.”

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.