Czy prezydent Trump może rozwiązać epidemię opioidową?

The Washington Post i „60 Minutes” CBD połączyło siły, aby opublikować dochodzenie w sprawie wpływu, jaki przemysł farmaceutyczny wywarł na amerykańską epidemię opioidową.

Historia wnikliwie przygląda się, w jaki sposób przemysł farmaceutyczny oraz dystrybutorzy leków najpierw wpompowali w społeczność ogromne ilości opioidów, a następnie zaczęli współpracować z członkami Kongresu, aby uchwalić prawo, które osłabić ma Drug Enforcement Administration.
Prawo, które przeszło przez Kongres, znacznie utrudnia DEA powstrzymanie uzależniających leków przed dotarciem na czarny rynek.

Historia poruszyła też kilka kwestii na temat tego, co prezydent może zrobić, aby zwalczyć kryzys opioidów w naszym kraju.
Czy prezydent Trump jest w stanie rozwiązać epidemię opioidową?
Jak dużą władzę ma Biały Dom w kwestii powstrzymania kryzysu, który każdego roku zabija coraz więcej Amerykanów?

Nowy odcinek „Can He Do That?” pokaże rozmowę ze Scott Hingham o jego corocznym dochodzeniu z reporterem Washington Post, Lenny Bernstein. W odcinku Andrew Kolodny, współ-dyrektor ds. Współpracy w zakresie polityki opioidowej w Heller School University Brandeis opowie, jak zwalczyć tę epidemię i jaką rolę może odegrać Biały Dom w całym procesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.