Legalizacja Oleju CBD

Innowacje dotyczące marihuany zmieniają sposób dyskusji prawodawców na temat marihuany nawet w najbardziej konserwatywnych częściach kraju. Ale wielu zwolenników marihuany po zobaczeniu nowej kampanii politycznej okazuje sceptycyzm, obawiając się, że może to powstrzymać pęd w jakim idzie ich ruch.

Legalizacja oleju CBD

Jedna z innowacji to niepsychoaktywny olej produkowany z roślin marihuany, który jest stosowany w leczeniu dzieci z poważnymi zaburzeniami. Olej bogaty jest w substancję chemiczną o nazwie kannabidiol lub CBD, ale ma niską zawartość THC, główny składnik psychoaktywny marihuany.

Zachęcona przez rodziców dzieci z epilepsją, legislatura w co najmniej kilkunastu stanach (jak do tej pory) rozważa wniosku legalizacji oleju z marihuany. W ubiegłym tygodniu, gubernator Utah podpisał projekt ustawy legalizacji posiadania oleju. Projekt ustawy w Alabamie został zdany i czeka na podpis gubernatora. Ustawodawcy w Kentucky, Florydzie, Południowej Karolinie, Wisconsin i innych stanach mają już lub biorą pod uwagę ustawę o CBD w tym roku.

„To co zrobił ruch CBD, jak sądzę jest, doprowadzenie matek klasy średniej do dyskusji,” powiedział Josh Stanley, który jest właścicielem firmy konopnej dostarczającej olej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.