nasiona marihuany w sklepie thc-thc, czyli plon xxl indoor i outdoor

Legalizacja oleju CBD

Innowacje dotyczące marihuany zmieniają sposób dyskusji prawodawców na temat marihuany nawet w najbardziej konserwatywnych częściach kraju. Ale wielu zwolenników marihuany po zobaczeniu nowej kampanii politycznej okazuje sceptycyzm, obawiając się, że może to powstrzymać pęd w jakim idzie ich ruch.

Legalizacja oleju CBD, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Jedna z innowacji to niepsychoaktywny olej produkowany z roślin marihuany, który jest stosowany w leczeniu dzieci z poważnymi zaburzeniami. Olej bogaty jest w substancję chemiczną o nazwie kannabidiol lub CBD, ale ma niską zawartość THC, główny składnik psychoaktywny marihuany.

Zachęcona przez rodziców dzieci z epilepsją, legislatura w co najmniej kilkunastu stanach (jak do tej pory) rozważa wniosku legalizacji oleju z marihuany. W ubiegłym tygodniu, gubernator Utah podpisał projekt ustawy legalizacji posiadania oleju. Projekt ustawy w Alabamie został zdany i czeka na podpis gubernatora. Ustawodawcy w Kentucky, Florydzie, Południowej Karolinie, Wisconsin i innych stanach mają już lub biorą pod uwagę ustawę o CBD w tym roku.

„To co zrobił ruch CBD, jak sądzę jest, doprowadzenie matek klasy średniej do dyskusji,” powiedział Josh Stanley, który jest właścicielem firmy konopnej dostarczającej olej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.