Kevin O’Leary: Chciałbym bardzo zainwestować w marihuanę

kevin-oleary-inwestowanie-w-marihuane-marihuana-biznes-konopny-konopia-marihuana-biznes

Osobowość telewizyjna i prawdziwy kapitalistyczny przedsiębiorca Kevin O’Leary mówi, że przemysł marihuany naprawdę przyciąga jego uwagę.

„Bardzo chciałbym w nią zainwestować,” gwiazda reality show Shark Tank telewizji ABC powiedziała CNBC w środę.

„Dla mnie jako inwestora, jest to szansa, jak dostanie alkoholu zaraz po zakończeniu prohibicji. To będzie ogromny biznes warty wiele miliardów dolarów, uregulowany i opodatkowany przez rząd.”

O’Leary, który posiada setki milionów dolarów netto i dokonuje inwestycji przed jak i poza kamerą, mówi, że już rozejrzał się po ofertach w branży marihuany w Kolorado.

Ale inwestor mówi, że prawo na poziomie federalnym wciąż blokuje zainwestowanie jego pieniędzy.

„Moi prawnicy mówią mi różne historie, ponieważ jak na razie mamy jedynie inicjatywy państwowe, więc ryzyko ukarania więzieniem nadal jest obecne.”

„Nigdy nie dokonuje inwestycji, które naruszałyby moje prawo do wolności. Muszę być zapewniony przez rząd federalny, że sektor, który wspieram jest w porządku. Biznes marihuany naprawdę jest fenomenalny.”

Przewiduje się, że legalna marihuana w Kolorado generować będzie blisko miliard dolarów podczas roku podatkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.