Wódka THC

a-to-przepis-marihuana-vodka-thc

Wszyscy próbowali słynnego „Sex on the Beach”. Jest smaczne i zgodnie ze swoją nazwą – to świetna zabawa i jeden z najlepszych koktajli, jaki można wypić. A kiedy jesteś w nastroju do próbowania czegoś nowego, istnieje całe mnóstwo innych kombinacji, które możesz stworzyć, aby zaspokoić swoje kubki smakowe. A smak na pewno będzie niezapomniany (może nie smak, ale koktajl na pewno!).

Oto przepis na super-łatwą wódkę z dodatkiem konopi:

Składniki:
½ szklanki konopi
500 ml wódki
175 ml wódki brzoskwiniowej
200 ml soku pomarańczowego
200 ml soku żurawinowego
chipsy dla ozdoby

1. Zacznij od rozgniecenia nasion konopi. Umieść wszystkie nasiona konopi w szklanym słoiku, dodaj do niego około 100 ml wódki. Rozgnieć nasiona. Dodaj więcej wódki, około 200 ml, zakręć słoik i wstrząśnij zawartością.
2. Pozostaw mieszankę na kilka dni – tydzień byłby idealny, aby zaszły wszystkie potrzebne nam procesy. Wstrząsaj zawartością raz dziennie.
3. Po tygodniu odcedź nasiona przy użyciu sitka i lejku. Następnie Możesz przelać do butelki i użyć do wykonania ulubionego koktajlu.
4. Aby wykonać drink, który my wybraliśmy przygotuj sporą szklankę i umieść w niej kilka kostek lodu na początku. Dodaj wódkę brzoskwiniową, następnie sok pomarańczowy, a kolejno po nim taką samą ilość soku żurawinowego.
5. Teraz możesz zabrać się za ozdabianie. Plasterek cytryny lub ładna, czerwona wiśnia będzie idealna. Chipsy też dają fajne możliwości – nabij 2-3 chipsy na wykałaczkę a następnie zawieś ją nad koktajlem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.