Medyczna marihuana dostępna online w Arizonie

Mimo, że wyborcy jeszcze nie dostali szansy, aby zadecydować, czy należy zalegalizować medyczną marihuanę, jedna z firm przygotowuje się do bycia pierwszym ambulatorium, który otworzy swoje drzwi.

„To dopiero początek,” powiedział Allan Sobol, rzecznik Medical Marijuana Dispensaries of AZ.

Grupa, MMDAZ, jest jedną z pierwszych, która składa wniosek statusu non – profit do Arizona Corporation Commission. Jest to pierwszy krok, aby stać się jedną z pierwszych przychodni medycznej marihuany w stanie po przejściu Proposition 203.

Prop 203 zezwoli na utworzenie 120 przychodni w całym stanie. Według komisji prawnych do tej pory wniosek złożyło 13 różnych grup.

W każdym razie, MMDAZ to pierwsza grupa, która uruchomiła stronę internetową, pozwalając ludziom na wstępną rejestrację karty medycznej marihuany. Strona zawiera także listę lekarzy, prawników i innych zasobów; nie wspominając już o chwytliwej muzyce w tle.

„Tym, co robimy nie jest dozowanie marihuany,” powiedział Sobol. „Tym, co robimy jest dozowanie informacji.”

Mimo tego, przychodnie muszą poczekać na przejście Proposition 203 kilka miesięcy, zanim będą mogły legalnie sprzedawać lekarstwo.
Jeśli projekt przejdzie, Ministerstwo Zdrowia w Arizonie będzie musiało ustanowić wytyczne i przepisy dotyczące nowej branży, a niektórzy szacują, że to może potrwać od sześciu miesięcy do roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.