Nowe oświadczenie Jeff Sessions

Prokurator generalny Jeff Sessions wydał oświadczenie podczas przemówienia podczas Federalist Society w Waszyngtonie na początku tego miesiąca.

Pomimo nowej polityki federalnej, która nie zniechęca władz Stanów Zjednoczonych do ingerencji w operacje legalnej marihuany, prokurator generalny Jeff Sessions powiedział, że prokuratorzy nie będą ścigać drobnych przewinień na polu cannabis.

Podczas przemówienia na Federalist Society w Waszyngtonie na początku miesiąca Sessions stwierdził, że Ministerstwo Sprawiedliwości będzie skupiać się wyłącznie na gangach narkotykowych i większych konspiracjach, ponieważ nie ma wystarczających środków aby opowiadać się za każdym małym występkiem.

„Nie zamierzam powiedzieć Kolorado ani Kalifornii czegoś innego, niż to, że cannabis jest niezgodne z prawem Stanów Zjednoczonych” – powiedział Sessions. Następnie dodał, że prokuratorzy federalni „nie pracowali wcześniej nad drobnymi występkami dotyczącymi marihuany i nie będą tego robić również teraz.”

Washington D.C. i dziewięć stanów – Colorado, Washington, Oregon, Alaska, Maine, Massachusetts, California, Nevada i Virginia – zalegalizowały marihuanę dla dorosłych, mimo federalnego zakazu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.