nasiona marihuany, konopi

Nowe oświadczenie Jeff Sessions

Prokurator generalny Jeff Sessions wydał oświadczenie podczas przemówienia podczas Federalist Society w Waszyngtonie na początku tego miesiąca.

Pomimo nowej polityki federalnej, która nie zniechęca władz Stanów Zjednoczonych do ingerencji w operacje legalnej marihuany, prokurator generalny Jeff Sessions powiedział, że prokuratorzy nie będą ścigać drobnych przewinień na polu cannabis.

Podczas przemówienia na Federalist Society w Waszyngtonie na początku miesiąca Sessions stwierdził, że Ministerstwo Sprawiedliwości będzie skupiać się wyłącznie na gangach narkotykowych i większych konspiracjach, ponieważ nie ma wystarczających środków aby opowiadać się za każdym małym występkiem.

„Nie zamierzam powiedzieć Kolorado ani Kalifornii czegoś innego, niż to, że cannabis jest niezgodne z prawem Stanów Zjednoczonych” – powiedział Sessions. Następnie dodał, że prokuratorzy federalni „nie pracowali wcześniej nad drobnymi występkami dotyczącymi marihuany i nie będą tego robić również teraz.”

Washington D.C. i dziewięć stanów – Colorado, Washington, Oregon, Alaska, Maine, Massachusetts, California, Nevada i Virginia – zalegalizowały marihuanę dla dorosłych, mimo federalnego zakazu.

tanie nasiona konopi, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
najlepsze nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.