5 częstych aplikacji medycznej marihuany

Nie jest rzadkością rozmowa z kimś, kto sceptycznie podchodzi do marihuany, ale zazwyczaj ludzie widzą w niej toksyczny narkotyk bez jakichkolwiek korzyści. Mimo to, naukowcy zbadali wielokrotnie marihuanę w celu powstrzymania tego nurtu.
Fakt, że coraz więcej państw przyjmuje przepisy, które wyrażają zgodę na stosowanie marihuany powinien wpłynąć na naszą opinię.

Coraz częściej medyczna marihuana przepisywana jest w przypadku wszelkiego rodzaju bólu. Były przypadki, w których osoby cierpiące na raka stosowały marihuanę, aby pozbyć się doświadczanego bólu. Barth Wilsey, MD na University of California Davis Medical Center, powiedział, że przepisywał medyczną marihuanę ludziom którzy cierpią z powodu bólu głowy, raka, nerwobóli czy jaskry.

Kiedy mówimy o medycznej marihuanie, ludzie muszą zrozumieć, że nasza ciała codziennie produkują substancje, które pomagają nam samym walczyć z bólem. Nawet kiedy uderzymy się w palec, nasz organizm zaczyna produkować substancje chemiczne w celu złagodzenia bólu. Medyczna marihuana uważana jest za wpływanie na proces ludzkiego organizmu, powodując intensywniejszą produkcję tych substancji.

1. Skurcze mięśni spowodowane stwardnieniem rozsianym.
Medyczna marihuana pomaga rozluźnić mięśnie, a zatem może być stosowana do uspokajania skurczy. Stwardnienie rozsiane jest bardzo bolesne, a medyczna marihuana z pewnością może pomóc.

2. Nudności z powodu chemioterapii.
W przypadku ludzi, którzy cierpią na raka, chemioterapia od lat jest jedną z szans na przeżycie. Odciska ona swoje piętno na ogólny stan zdrowia choroby. Oprócz wypadania włosów, a także ogólnego uczucia słabości, pacjenci bardzo często doświadczają mdłości. Niektórzy lekarze przepisują medyczną marihuanę, aby pomóc w tym procesie.

3. Wzmocnienie słabego apetytu i przybranie utraconej wagi spowodowane przewlekłą chorobą, taką jak HIV lub nerwobóle.
Niektóre choroby są bardzo ciężkie dla organizmu człowieka. Walka z chorobą sprawia, że nasze ciało jest słabe, wyssane ze wszelkich składników odżywczych. To dlatego ludzie, którzy cierpią z powodu poważnych warunków chorobowych mogą wyglądać niewyraźnie i doświadczać spadku masy ciała. Medyczna marihuana uważana jest za substancję, która pomaga zwiększyć apetyt.

4. Zaburzenia neurologiczne.
Spośród wszystkich przypadków użycia medycznej marihuany, leczenie drgawek i zaburzeń napadowych może być najbardziej widoczne, szczególnie w przypadku dzieci. W internecie nie brakuje anegdotycznych opowieści demonstrujących potęgi marihuany w przypadku epilepsji.

5. Choroba Crohna.
Choroba Crohna opisywana jest jako ogólne zapalenie układu trawiennego. Uważana jest za bardzo bolesną chorobę, dlatego też wielu lekarzy przepisuje medyczną marihuanę pacjentom na nią cierpiącym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.