Recenzja Odmiany Konopi Blue Diesel

Blue Diesel jest odmianą w której dominuje indica, jest ona idealna zarówno do zastosowania dziennego jak i nocnego. Jest bardzo aromatyczna i przyjemna w paleniu, dlatego jest ona najpopularniejszą odmianą dostępną na rynku cannabis.

Blue Diesel powstała poprzez skrzyżowanie odmiany Blueberry z NYC Diesel. Otrzymano pachnącą i bogatą w indicę odmianę, która szczyci się wysokimi poziomami THC, oscylującymi średnio wokół 16 – 23%.

Odmiana ta znana jest również jako Blue City Diesel. Została ona stworzona przez firmę Breeeder’s Choice parę lat temu.

1. Efekty

Blue Diesel wywołuje haj, który działa szybko wywołując niezaprzeczalnie przyjemny stan relaksu. Odmiana ta nie tworzy uczucia przyklejenia do kanapy, ale sprawia, że czujesz się szczęśliwy i ożywiony.

Blue Diesel sprawia, że czujesz się zrelaksowany i wolny od stresów dnia codziennego. Może powodować nawracający stan euforii, który towarzyszy nagłym wybuchom energii, co prowadzi do uaktywnienia towarzyskiego oraz nadmiernej gadatliwości.

2. Zapach

Blue Diesel to unikalna roślina o słodkim zapachu, znana z delikatnych nut jagodowych.

3. Smak

Smak tej odmiany można opisać w dwóch słowach – celebrowanie smaków. Pozostawia w ustach słodko – ostry posmak.

4. Działania niepożądane

Ze względu na silny charakter tej odmiany, mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Może w wielu przypadkach wywołać zawroty głowy, które w bardzo rzadkich przypadkach mogą również oznaczać przejściowe bóle głowy.

Blue Diesel sprawi, że twoje usta będą suche, a oczy mogą zapiec – typowe objawy odwodnienia.

5. Medycyna

Blue Diesel powoli zyskuje reputację jako doskonały wybór medyczny, ponieważ łagodzi długą listę trudnych do zarządzania stanów chorobowych. Najważniejsze jednak, że jest skuteczna w walce ze stresem chronicznym, umożliwiając pacjentom znalezienie skutecznego sposobu na dosłownie oczyszczenie głowy.

Odmiana jest również odpowiednia dla pacjentów, którzy mają trudności z leczeniem bólu chronicznego. Blue Diesel pomaga złagodzić wiele problemów związanych z bólem, np. ból pleców, skurcze mięśni, migreny, a także łagodzenie stanów zapalnych oraz rozwiązuje problemy związane ze stawami.

6. Uprawa

Blue Diesel daje gęste i wysokiej jakości pąki, które są piękne i pachnące. Odmiana ta przy odpowiedniej pielęgnacji przynosi wysokie plony i odpowiednia jest w przypadku początkujących hodowców.

7. Czas kwitnienia

Indoor: od 8 do 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów pod koniec września lub na początku października.

Dostępność Nasion Konopi Odmiany Blue Diesel

Jeśli chodzi o konkretną tą genetykę Diesela, to należy ją poszukać w lokalnych sklepach internetowych z takim asortymentem. Polecamy zajrzeć na stronę https://seedbay.pl być może uda Ci się tam znaleźć właśnie szczep Blue Diesel. Nawet jeśli go tam nie będzie, to poszukaj innej odmiany opartej na tej genetyce. Genetyka Diesela jest zawarta w wielu nowoczesnych hybrydach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.