Big Bud – Recenzja Odmiany

Odmiany marihuany zazwyczaj nadawane są z różnych powodów. Mogą one być oparte o nazwy swoich rodziców, czy skutki.

Jednak w przypadku Big Bud sprawa wygląda nieco inaczej. Nazwa mówi dokładnie to, czym Big Bud jest, a mianowicie ogromnym pąkiem.

Ale czy odmiana niesie ze sobą coś specjalnego poza rozmiarem?

Po pierwsze, Big Bud jest poprzednim zwycięzcom Cup Cannabis.

Palacze kochają Big Bud za wysoki poziom haju oraz korzyściom mu towarzyszącym, uczucie relaksu a także po prostu szczęście. Hodowcy, zwłaszcza hodowcy komercyjni, uwielbiają Big Bud ze względu na duży rozmiar a także plony.

Big Bud istnieje na rynku od dawna. Nikt nie zna dokładnego pochodzenia odmiany, ale mówi się, że pochodzi z linii Afghani, Northern Lights i Skunk No. 1.

Istnieje wiele wariantów Big Bud.

Efekty

Ten potwór daje naprawdę mocne efekty. Zaczynają się one powoli, powodując haj oraz uczucie uradowania, a nawet euforię. Po prostu nie możesz nic zrobić – jesteś szczęśliwy. Ze względu, że jego działanie obejmuje także ciało, odczuwasz całkowity relaks, który sprawia, że jesteś nieco leniwy.

W przypadku większości ludzi, po około godzinie zaczynają oni odczuwać senność.

Zapach

Najlepszym sposobem opisania tego, jak pachnie Big Bud jest wyobrażenie sobie słodkiego, owocowego zapachu.

Smak

Ta odmiana pachnie naprawdę dobrze, a smakuje nawet lepiej.

Działania niepożądane

Użytkownicy Big Bud doświadczyć mogą suchości w ustach oraz wysuszonych oczu. Nie jest to z pewnością nic nowego dla częstych użytkowników marihuany. Poza tym, palenie zbyt dużej ilości może prowadzić do zawrotów oraz bólów głowy.

Medycyna

Odmiana nie posiada wysokiego poziomu CBD, ale świetnie sprawdza się w przypadku odczuwania bólu, jak również walki ze stresem i lękiem, w tym PTSD, depresja. Zawartość indica sprawia, że stosowanie odmiany ma działanie uspokajające, rozluźniające ciało.

Uprawa

Odmiana Big Bud uprawiana może być na świeżym powietrzu, gdzie jej rozmiar osiągnąć może do nawet 5 stóp. Dobrze rozwija się w ciepłych klimatach, ale jeśli chodzi o indoor, najlepiej sprawdzają się systemy hydroponiczne. Mimo masywnych kwiatów, odmiana posiada grube łodygi, które są w stanie wytrzymać spory ciężar. Choć szczep jest łatwy w uprawie, roślina wymaga przycinania, zginania, w celu zapewnienia horyzontalnego wzrostu.

Czas kwitnienia

Czas kwitnienia w uprawie indoor wynosi od 7 do 9 tygodni. W przypadku uprawy outdoor, zbiory powinny pojawić się w październiku.

Nasiona marihuany odmiany Big Bud można dostać od wielu producentów. Jest również masę hybryd zbudowanych na genetyce Big Bud.

Odmiany pełno sezonowe:

Odmiany z autofloweringiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.