Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Sweet Tooth

recenzja odmiany marihuany sweet tooth

Wielokrotnie nagradzana hybryda, w której dominuje indica, Sweet Tooth nie jest najmocniejszą odmianą na rynku, ale nadrabia to kwiatami oraz swoją słodką obecnością. Odmiana ta jest popularna wśród pacjentów z bezsennością, ponieważ pomaga spędzić spokojnie noc, pozwalając od razu pacjentowi poczuć spokój.

Sweet Tooth wywodzi się z nasion konopi trzech odmian lądowych, a mianowicie Afghani, Nepalese i Hawaiian, co w wyniku dało pachnącą oraz kwiecistą roślinę, która posiada przyjemny dym podczas palenia.

Sweet Tooth zdobyło sporo nagród na scenie cannabis, między innymi pierwsze miejsce w 2001 High Times Cannabis Cup. Sweet Tooth oryginalnie została stworzona przez Barney’s Farm, a od tego czasu zyskała sławę jako środek uspokajający wśród użytkowników medycznych i rekreacyjnych, co czyni ją dobrym wyborem dla praktycznie każdego.

1. Efekty

Sweet Tooth jest słodkim i pachnącym kwiatem o równie przyjemnych efektach. Haj,który powoduje jest bardzo kojący i wywołuje uczucie owinięcia w ciepły koc, dzięki czemu poczujesz się pozytywnie zrelaksowany. Sweet Tooth pomoże poczuć szczęście, a także utrzyma cię w stanie podniecenia przez długi, długi czas…

Odmiana ta jest również świetna, jeśli szukasz sposoby, aby rozkoszować się lekko euforycznym hajem, a jej efekty są ożywcze i wyjątkowe. Sweet Tooth świetnie łagodzi niepokój, zwłaszcza po długim dniu stresu i dlatego jest zalecany jako nocna odmiana.

2. Zapach

Sweet Tooth nie bez powodu nosi taką nazwę. Jego zapach jest słodki, przypominając jednocześnie o cukierkach oraz kwiatach. Jego aromat wypełnia pokój w jednej chwili.

3. Smak

Smak tak jak i zapach, jest owocowy i słodki. Wyróżniają się tutaj mocne nuty owoców oraz jagód, sprawiając dym bardzo przyjemnym – zwłaszcza przy wdech. Pozostawia w ustach słodki smak, z łagodnym posmakiem.

4. Działania niepożądane

Sweet Tooth jest to mocna indica, ale jej skutki uboczne są dość niewielkie w porównaniu do tego co oferuje. Odmiana ta może wywoływać uczucie suchości w ustach, w połączeniu z suchymi i swędzącymi oczami, co dodatkowo podkreśla uczucie lekkiego odwodnienia.

Inne działania niepożądane jakie można napotkać to łagodne uczucie paranoi. Sweet Tooth może również w bardzo rzadkich przypadkach wywołać zawroty lub ból głowy.

5. Medycyna

Wyjątkowa indica, która może obiecać, że pomoże pacjentom, którzy skutecznie chcą poradzić sobie z doświadczanym bólem. Sweet Tooth okazuje się być dobrym wyborem dla tych, którzy cierpią na przewlekły ból pleców, bóle stawów, skurcze mięśni, ale także na przewlekłe migreny i bóle głowy.

Sweet Tooth okazuje się również jedną z ulubionych odmian wśród pacjentów cierpiących na objawy stresu, pozwalając im znaleźć sposób na uspokojenie ich umysłów pod koniec długiego i pełnego wrażeń dnia. Z tego też powodu jest to odpowiedni wybór dla tych, którzy chcą poradzić sobie z przewlekłymi lub sporadycznymi epizodami depresji.

6. Uprawa

Odmiana ta jest stosunkowo łatwa do uprawy, zarówno indoor jak i outdoor. Potrzebuje przycinania oraz podparcia, ze względu na kwiaty – gałęzie mogą stać się zbyt ciężkie. Naturalnie odporna na szkodniki i pleśń, co czyni ją łatwą do pielęgnacji.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.