Metody Konsumpcji Cannabis, Które Warto Wypróbować Podczas COVID-19

Metody Konsumpcji Cannabis, Które Warto Wypróbować Podczas COVID 19, HolenderskiSkun, Holenderski Skun
Metody konsumpcji cannabis, które warto wypróbować podczas trwania pandemii COVID-19.
Jesteśmy w trakcie globalnej pandemii COVID-19, zwanego potocznie nowym koronawirusem. COVID-19 wdarł się daleko w codzienne życie przeciętnej osoby, zasadniczo zmieniając sposób, w jaki podchodzimy do sytuacji społecznych i codziennych wycieczek. Wiele osób martwi się, czy używanie konopi jest bezpieczne podczas wybuchu epidemii i w jaki sposób z niej korzystać, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia potencjalnych szkód.

Zaleca się zachowanie dystansu społecznego oraz praktykę ograniczania kontaktów społecznych poza domem w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się choroby i „spłaszczenia krzywej” epidemii. Mając tak dużo wolnego czasu w domu, niektórzy ludzie mogą być zainteresowani wykorzystaniem marihuany jako sposobu na spędzenie czasu, a nawet złagodzenia stresu związanego z życiem w tak przytłaczającym i niepewnym okresie.

Palenie papierosów jest powiązane z gorszymi efektami infekcji COVID-19. Ale czy dotyczy to konopi? A co z wapowaniem? Czy wszyscy powinniśmy przejść na produkty spożywcze podczas pandemii?
Czy używanie marihuany może pogorszyć koronawirusa?


Nie ma prostej odpowiedzi, ale w sytuacji tak wielu niewiadomych nie ma nic złego w bezpiecznym i świadomym używaniu różnych substancji. Użytkownicy marihuany mogą chcieć unikać palenia i wapowania oraz rozważyć metody konsumpcji marihuany, które nie wykorzystują inhalacji, takie jak artykuły spożywcze, oleje, nalewki i środki zastosowania miejscowego. Ze względu na to, że nie wiadomo, czy używanie cannabis może mieć wpływ na podatność lub infekcję koronawirusem, niektórzy ludzie, szczególnie ci z upośledzonym układem odpornościowym, mogą całkowicie powstrzymać się od stosowania cannabis, w celu zachowania dodatkowej ostrożności.

Metody Konsumpcji Cannabis, Które Warto Wypróbować Podczas COVID 19, HolenderskiSkun, Holenderski Skun
Palenie

Wczesne badania wskazują, że palenie może uczynić osobę bardziej podatną na ciężką infekcję koronawirusem. Koronawirus, który powoduje COVID-19, przyłącza się do receptorów ACE2 znajdujących się w płucach. Wydaje się, że palenie papierosów zwiększa liczbę tych receptorów, ułatwiając przyczepienie się wirusa i wywołując chorobę.

Badania nie wykazały jeszcze, czy istnieje różnica między paleniem tytoniu a marihuaną, jeśli chodzi o COVID-19, ale ponieważ oba obejmują wdychanie dymu do płuc, rozsądnie jest postępować tak, jakby ostrzeżenia dotyczyły również palaczy marihuany.

Wdychanie wszelkiego rodzaju dymu powoduje niepotrzebny stres w płucach, co nie jest tym, czego chcesz, jeśli próbujesz walczyć z wirusem lub uniknąć zachorowania.

Użytkownicy marihuany mogą rozważyć przejście na bezdymne metody używania substancji. Jeśli zdecydujesz się palić marihuanę podczas pandemii, unikaj dzielenia się jointami, bongami czy fajkami z innymi osobami.

Wapowanie

Wapowanie jest bezdymną metodą używania konopi indyjskich, ale nadal wymaga wdychania substancji do płuc. Obecnie nie wiadomo, czy waporyzacja stwarza podobne ryzyko do palenia, jeśli chodzi o COVID-19, ale niektórzy eksperci zalecają zachowanie dodatkowych środków ostrożnościowych.

Artykuły spożywcze z marihuaną kontra palenie

Jadalne produkty z konopi są bezdymną, nie wymagającą wdychania metodą konsumpcji cannabis, która może być bezpieczniejszym wyborem niż palenie lub waporyzacja podczas pandemii COVID-19.

Zazwyczaj jadalny produkt składa się z żywności zawierającej olej lub masło zawierające konopie indyjskie.

Przygotowywanie produktów spożywczych w domu może być czasochłonne, ale z pewnością może przynieść wiele radości i zabawy.

Nalewki i oleje vs. Palenie

Oleje i nalewki są płynami zawierającymi kannabinoidy, które można spożywać doustnie lub podjęzykowo. Są łatwym w wykorzystaniu sposobem na dostarczenie sobie cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.