Metody Konsumpcji Cannabis, Które Warto Wypróbować Podczas COVID-19

Metody konsumpcji cannabis, które warto wypróbować podczas trwania pandemii COVID-19.
Jesteśmy w trakcie globalnej pandemii COVID-19, zwanego potocznie nowym koronawirusem. COVID-19 wdarł się daleko w codzienne życie przeciętnej osoby, zasadniczo zmieniając sposób, w jaki podchodzimy do sytuacji społecznych i codziennych wycieczek. Wiele osób martwi się, czy używanie konopi jest bezpieczne podczas wybuchu epidemii i w jaki sposób z niej korzystać, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia potencjalnych szkód.

Zaleca się zachowanie dystansu społecznego oraz praktykę ograniczania kontaktów społecznych poza domem w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się choroby i „spłaszczenia krzywej” epidemii. Mając tak dużo wolnego czasu w domu, niektórzy ludzie mogą być zainteresowani wykorzystaniem marihuany jako sposobu na spędzenie czasu, a nawet złagodzenia stresu związanego z życiem w tak przytłaczającym i niepewnym okresie.

Palenie papierosów jest powiązane z gorszymi efektami infekcji COVID-19. Ale czy dotyczy to konopi? A co z wapowaniem? Czy wszyscy powinniśmy przejść na produkty spożywcze podczas pandemii?
Czy używanie marihuany może pogorszyć koronawirusa?


Nie ma prostej odpowiedzi, ale w sytuacji tak wielu niewiadomych nie ma nic złego w bezpiecznym i świadomym używaniu różnych substancji. Użytkownicy marihuany mogą chcieć unikać palenia i wapowania oraz rozważyć metody konsumpcji marihuany, które nie wykorzystują inhalacji, takie jak artykuły spożywcze, oleje, nalewki i środki zastosowania miejscowego. Ze względu na to, że nie wiadomo, czy używanie cannabis może mieć wpływ na podatność lub infekcję koronawirusem, niektórzy ludzie, szczególnie ci z upośledzonym układem odpornościowym, mogą całkowicie powstrzymać się od stosowania cannabis, w celu zachowania dodatkowej ostrożności.

Palenie

Wczesne badania wskazują, że palenie może uczynić osobę bardziej podatną na ciężką infekcję koronawirusem. Koronawirus, który powoduje COVID-19, przyłącza się do receptorów ACE2 znajdujących się w płucach. Wydaje się, że palenie papierosów zwiększa liczbę tych receptorów, ułatwiając przyczepienie się wirusa i wywołując chorobę.

Badania nie wykazały jeszcze, czy istnieje różnica między paleniem tytoniu a marihuaną, jeśli chodzi o COVID-19, ale ponieważ oba obejmują wdychanie dymu do płuc, rozsądnie jest postępować tak, jakby ostrzeżenia dotyczyły również palaczy marihuany.

Wdychanie wszelkiego rodzaju dymu powoduje niepotrzebny stres w płucach, co nie jest tym, czego chcesz, jeśli próbujesz walczyć z wirusem lub uniknąć zachorowania.

Użytkownicy marihuany mogą rozważyć przejście na bezdymne metody używania substancji. Jeśli zdecydujesz się palić marihuanę podczas pandemii, unikaj dzielenia się jointami, bongami czy fajkami z innymi osobami.

Wapowanie

Wapowanie jest bezdymną metodą używania konopi indyjskich, ale nadal wymaga wdychania substancji do płuc. Obecnie nie wiadomo, czy waporyzacja stwarza podobne ryzyko do palenia, jeśli chodzi o COVID-19, ale niektórzy eksperci zalecają zachowanie dodatkowych środków ostrożnościowych.

Artykuły spożywcze z marihuaną kontra palenie

Jadalne produkty z konopi są bezdymną, nie wymagającą wdychania metodą konsumpcji cannabis, która może być bezpieczniejszym wyborem niż palenie lub waporyzacja podczas pandemii COVID-19.

Zazwyczaj jadalny produkt składa się z żywności zawierającej olej lub masło zawierające konopie indyjskie.

Przygotowywanie produktów spożywczych w domu może być czasochłonne, ale z pewnością może przynieść wiele radości i zabawy.

Nalewki i oleje vs. Palenie

Oleje i nalewki są płynami zawierającymi kannabinoidy, które można spożywać doustnie lub podjęzykowo. Są łatwym w wykorzystaniu sposobem na dostarczenie sobie cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.