nasiona marihuany w sklepie thc-thc, czyli plon xxl indoor i outdoor

Upaleni wędrowcy górscy potrzebują pomocy

Upaleni wędrowcy górscy potrzebują pomocy, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Grupa brytyjskich wędrowców upaliła się w sobotę tak bardzo, że nie była w stanie wrócić z gór i potrzebowała poważnej pomocy ratowniczej.

W sobotę, czterech mężczyzn wezwało pomoc w Hardrigg Gill położonym w hrabstwie Cumbria.

„Osoby dzwoniły na policję w hrabstwie Cumbria, ponieważ utknęły w górach po zażyciu marihuany. Następnie wysłano do nich ratowników górskich, wsparcie lotnicze i pogotowie ratunkowe.” – Tweet z policji w Cumbria.

Grupa ratowników górskich z Wasdale i Duddon zostały wezwane po godzinie 18:30 w sobotę. Upalona grupa turystów została została ostatecznie sprowadzona bezpiecznie z gór około godziny 21:45.

Stosowanie alkoholu lub jakiejkolwiek innej substancji, która może naruszać twoje możliwości oceny sytuacji zwiększa ryzyko wystąpienia kłopotów. Nie ma żadnej różnicy w tym, czy wszystko dzieje się u ciebie w domu czy w górach. – Justin Bibby, policja w Cumbria.

Użytkownicy mediów społecznościowych szybko skrytykowali „idiotyczną” grupę pieszych turystów. Użytkownicy Facebooka nie powstrzymali także swoich komentarzy na profilu policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.