Upaleni wędrowcy górscy potrzebują pomocy

Grupa brytyjskich wędrowców upaliła się w sobotę tak bardzo, że nie była w stanie wrócić z gór i potrzebowała poważnej pomocy ratowniczej.

W sobotę, czterech mężczyzn wezwało pomoc w Hardrigg Gill położonym w hrabstwie Cumbria.

„Osoby dzwoniły na policję w hrabstwie Cumbria, ponieważ utknęły w górach po zażyciu marihuany. Następnie wysłano do nich ratowników górskich, wsparcie lotnicze i pogotowie ratunkowe.” – Tweet z policji w Cumbria.

Grupa ratowników górskich z Wasdale i Duddon zostały wezwane po godzinie 18:30 w sobotę. Upalona grupa turystów została została ostatecznie sprowadzona bezpiecznie z gór około godziny 21:45.

Stosowanie alkoholu lub jakiejkolwiek innej substancji, która może naruszać twoje możliwości oceny sytuacji zwiększa ryzyko wystąpienia kłopotów. Nie ma żadnej różnicy w tym, czy wszystko dzieje się u ciebie w domu czy w górach. – Justin Bibby, policja w Cumbria.

Użytkownicy mediów społecznościowych szybko skrytykowali „idiotyczną” grupę pieszych turystów. Użytkownicy Facebooka nie powstrzymali także swoich komentarzy na profilu policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.