10 najlepszych odmian dla weteranów

Na cześć wszystkich odważnych kobiet oraz mężczyzn, którzy ryzykowali życiem dla naszego kraju, rzućmy okiem na 10 najlepszych odmian marihuany dla weteranów.

10. Liberty Haze

Zaczniemy od odmiany, której nazwa sama w sobie emanuje patriotyzmem.

Niezwykle mocna hybryda, która świetnie sprawdzi się w ciągu dnia. Doświadczeni użytkownicy z pewnością docenią euforię oraz mocno umysłowe doświadczenie, które idealnie sprawdzi się, jeśli danego dnia wykonać musisz listę zadań.

Biorąc pod uwagę to, że odmiana zawiera około 25 procent THC, Liberty Haze może nie być najlepszym wyborem dla osób, które nie palą regularnie. Więc jeśli masz skłonność do zaburzeń lękowych lub posiadasz niską tolerancję na cannabis to zdecydowanie nie powinieneś sięgać po tę odmianę.

9. Pineapple Express

Pomimo zawartości THC, która sięga aż 20 procent, Pineapple Express nie będzie nadmiernie stymulować żadnego użytkownika. Zamiast tego, odmiana zapewnia zaskakująco optymistyczny, a jednocześnie zrelaksowany haj, idealny do wyciśnięcia jak najwięcej z danego dnia. Odmiana sprawdzi się świetnie u każdego, kto doświadcza jakichkolwiek objawów zespołu stresu pourazowego.

8. Northern Lights

Northern Lights to jedna z bardziej kultowych odmian na rynku. Mocna indica, a zarazem łagodna odmiana, która sprawi,że jej użytkownicy poczują się jednocześnie zrelaksowani oraz beztroscy. Ciężka odmiana, która znana jest z leczenia stanów takich jak depresja, zaburzenia lękowe oraz stres, więc z pewnością okaże się idealnym wyborem dla każdego weterana.

7. Blueberry

Blueberry to kolejna potężna indica z łagodnymi, ale pozytywnymi efektami. I pomimo relaksujących efektów, nie poczujesz się zbytnio wypalony pod koniec dnia.
Wiadomo również, że odmiana powoduje gastrofazę, więc jest to idealny wybór jeśli planujesz spędzić wspólny wieczór z przyjaciółmi.

6. Headband

Ta hybryda zyskała swoją nazwę ze względu na mocno umysłowe uczucie, które wytwarza dziwnie przyjemny nacisk wokół głowy użytkownika. Pomimo wpływu na umysł, Headband ma również zdolności relaksujące ciało. Odmiana służy zarówno jako lek łagodzący ból jak i reduktor stresu, więc naturalnie, że trafiła na listę dziesięciu najlepszych odmian dla weteranów wojennych.

5. Master Kush

Master Kush to niezwykle mocna indica, która świetnie sprawdzi się w przypadku medycznych użytkowników marihuany. Efekty są mocno relaksujące, a wręcz uspokajające. Odmiana nadaje się najlepiej do palenia w zaciszu własnego domu. Jej fizyczne działanie służy jako doskonały środek przeciwbólowy.

4. Cannotonic

Jeśli niekoniecznie szukasz supermodnej odmiany, ale zależy ci na efekcie stabilizacji nastroju, Cannatonic to naprawdę mądry wybór. Jet to odmiana, które posiada wysokie zawartości CBD – bo aż 20 procent, a niektóre medyczne formy odmiany nie zawierają praktycznie żadnego THC, więc s pewnością nie odczujesz żadnych efektów psychoaktywnych.

3. OG Kush

OG Kush to kolejna popularna odmiana i jedna z najłatwiejszych do zdobycia z tej listy. Ta hybryda w której zdecydowanie dominuje indica zapewnia efekty typowe dla odmian indica w połączeniu z euforycznymi efektami typowymi dla odmian sativa. OG Kush jest również doskonałą odmianą w przypadku zaburzeń nastroju, a także bezsenności, powszechnego efektu PTSD.

2. Blue Dream

Blue Dream to kolejna ultra popularna odmiana. Jest to zbalansowana hybryda, która sprawi, że użytkownik doświadczy wręcz idealnego haju. Odmiana zapewnia relaksujące, ale optymistyczne doświadczenie. Świetnie sprawdzi się w środowiskach społecznych, wielu pacjentów używa jej do leczenia PTSD, lęku oraz depresji. Zasadniczo, jeśli szukasz natychmiastowej poprawy nastroju – Blue Dream jest idealnym wyborem.

1. American Kush

Oprócz patriotycznej nazwy, American Kush zawiera efekty warte czołowego miejsca na liście 10 najlepszych odmian dla weteranów. Kolejna hybryda, w której dominuje indica w stosunku 70:30. American Kush zapewnia swoim użytkownikom ultra – relaksujący, euforyczny haj, jak również niewielkie gastro. Odmiana ta świetnie leczy różne dolegliwości, takie jak chroniczny ból, migreny, skurcze mięśni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.