Zmiana klimatu może mieć wpływ na cannabis

W jaki sposób zmiana klimatu może wpływać na uprawianie cannabis? A może istnieje sposób, w jaki marihuana może pomóc rozwiązać problem?

Kiedy większość z nas myśli o przyszłości cannabis, wyobraża sobie jej legalizację na całym świeciem. Mimo że legalizacja jest bez wątpienia najważniejszą kwestią dotyczącą cannabis, nadszedł czas przyjrzeć się temu jak marihuana może zostać dotknięta przez inny problem, przed którym stoi nasza planeta. Mówimy oczywiście o zmianie klimatu.
Czy zmiana klimatu może mieć wpływ na cannabis?

• Może się okazać, że dzięki zmianie klimatu, będzie więcej miejsc, w których można będzie uprawiać cannabis.

Jednym z największych skutków uprawy marihuany na środowisko jest ilość ziemi, którą potrzebuje. Obecnie, gdy legalizacja powoli rozprzestrzenia się po całym świecie, rośnie popyt na ziemię do uprawy. Jednym ze skutków zmiany klimatu jest wyższa temperatura na wyższych wysokościach. Naturalnie, oznacza to, że ludzie będą mogli uprawiać cannabis na wyższych wysokościach. Cannabis jest dość wytrzymałe jeśli chodzi o rośliny.

• Moc roślin może wzrosnąć.

Bardzo prawdopodobne, że wraz z wzrostem globalnych temperatur, wzrośnie moc naszych roślin. Zdaniem wielu botaników, stanie się tak, ponieważ roślina stanie w obliczu trudniejszych warunków, takich jak ekstremalne upały, zimno, choroby i tak dalej, a to pomoże jej uwolnić więcej potencjału.

• Mniejsze zasoby wodne.

Jedyną zaletą faktu, że będą mniejsze zasoby wodne jest to, że cannabis nie wymaga tak dużej ilości wody jak inne rośliny. Roślina cannabis sama w sobie nie wymaga dużej ilości wody aby przetrwać.
Zatem, jeśli zmiany klimatyczne spowodują, że uszczuplą się nasze zasoby wodne, marihuana prawdopodobnie będzie jedyną rośliną, która będzie dobrze prosperować w takim środowisku.

To wszystko oczywiście nie oznacza, że powinniśmy być podekscytowani zmianą klimatu, ale musimy kontynuować walkę o legalizację, abyśmy w końcu zaczęli wykorzystywać cannabis w pełni jej potencjału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.