Realne leczenie Alzheimera

Znana jako jeden z efektów starzenia się i zaburzeń neurodegeneracyjnych, Alzheimer jest zabójczą chorobą, która wpływa na mózg. Choroba występuje u ludzi na całym świecie i powoduje ją zbytnie nagromadzenie się zewnątrzkomórkowych płytek, które złożone są z amyloidu materiału białkowego, jak również z wewnątrzkomórkowych splotów złożonych z białka tau. Z powodu tych nagromadzeń, mózg przechodzi w stan ciężkiego otępienia, znanego jako obniżone zdolności umysłu. Choroba wpływa na codzienne funkcje życiowe i mocno utrudnia normalne, szczęśliwe życie.

Pacjenci z chorobą Alzheimera mogą odczuć utratę pamięci i zmniejszone zdolności planowania i rozwiązywania problemów. Napotykają oni również inne problemy – słaba ocena sytuacji, czy wycofanie z interakcji społecznych. W chwili obecnej, nie ma jednego, ustalonego lekarstwa na chorobę Alzheimera, ale według badań i raportów nadzieja może leżeć w marihuanie.

Jednak podobnie jak w przypadku potencjału medycznej marihuany w chorobach takich jak stany lękowe i rak, eksperci których badania koncentrują się na jej wykorzystaniu, nie doszli do jednoznacznych faktów. Niemniej jednak, częściowe badania dowodzą przyszłego potencjału cannabis przeciwko chorobie Alzheimera, dopóki nie rozwiąże się to szczegółowo w kolejnych latach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.