Syntetyczna marihuana jest niebezpieczna

Przy całym ruchu globalnej legalizacji wydawało się, że cały ten „spice” lub po prostu syntetyczna marihuana, cały ten szał, się skończy. Spice, czyli K2, pierwotnie reklamowane było jako zdrowa alternatywa dla marihuany, zanim zostało całkowicie zdemaskowane i zakazane. Ale niestety, z powodu tego narkotyku wiele osób znalazło się w szpitalu.

Dr Robert Galli, który pracuje jako profesor w Department of Emergency Medicine oraz jako dyrektor wykonawczy TelEmergency, poinformował, że narkotyk „powoduje poważne negatywne skutki zdrowotne związane z potrzebą nagłej opieki oraz hospitalizacji.” Osoby, które znalazły się w szpitalu z powodu substancji doświadczyły między innymi nadpobudliwości, pocenia, pogrążenia w śpiączce, czy rabdomiolizy, która jest szybkim rozpadem tkanki mięśniowej.

Substancja, najczęściej nazywana jest „spice”, ale posiada też wiele różnych, innych nazw, była reklamowana jako alternatywa dla marihuany. Smutna rzeczywistość jest taka, że ta substancja jest o wiele bardziej niebezpieczna niż marihuana. Spice to mieszanka syntetycznych związków pochodzących z cannabis, które mogą być bardzo szkodliwe. Substancja została bardzo szybko zdjęta z półek.

Niestety, niektórzy ludzie poszukują Spice na czarnym rynku.

Dlaczego?

Powodem jest to, że Spice jest znacznie mocniejsze od marihuany. Podobno, może być do 100 razy mocniejsze od THC. Mimo że może brzmieć zachęcająco – jest naprawdę niebezpieczne.

Jeśli znasz kogoś, kto chciał kupić Spice lub już to zrobił, namawiamy cię do zgłoszenia się do centrum przedawkowań lub lokalnego centrum zatruć. Jest to substancja niebezpieczna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.