nasiona marihuany, konopi

Ile wody potrzebują rośliny marihuany?

Chociaż nie ma dokładnych badań, które stwierdzałyby jak często trzeba podlewać marihuanę, a cały proces w pełni zależny jest od wielu czynników, ogólną zasadą jest podlewanie rośliny co 2 – 3 dni.

Oczywiście, zapotrzebowanie na wodę zależy zarówno od rośliny jak i gleby.

Istnieje kilka manualnych sposobów sprawdzenia, czy twoje rośliny potrzebują wody:

• Test palca: możesz sprawdzić poziom nawilżenia rośliny poprzez dotknięcie gleby, lub wbicia palca w ziemię. Jeśli poczujesz, że ziemia jest wilgotna, roślina nie będzie potrzebować wody. Jeśli ziemia jest sucha i krucha – roślina zużyła zapasy wody i potrzebuje więcej.

• Test wagi: Jedną z metod sprawdzenia ilości wody w roślinach jest różnica masy, gdy rośliny są suche i gdy są dobrze podlane.

• Test na wygląd: Jeśli rośliny są spragnione, będą wyglądać na pozbawione życia i zwiędłe, co z pewnością trudno będzie przeoczyć. Z pewnością nie chcesz zobaczyć swoich roślin w takim stanie…

Jednym ze wspaniałych faktów dotyczących cannabis jest to, że rośliny nie pobiorą więcej wody niż ilość, którą potrzebują do wzrostu, co wydaje się być całkiem dobrym systemem samoregulacji, jeśli chodzi o nawodnienie.

tanie nasiona konopi, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
najlepsze nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.