Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany Sensi Star

Opis odmiany: Klasyczna indica hodowana przez Paradise Seeds, Sensi Star istnieje od dziesięcioleci i nadal utrzymuje się wśród czołówki popularnych odmian. Sensi Star jest znana ze swojej wytrzymałości, a także obfitych plonów w postaci oblepionych żywicą pąków.

Techniki uprawy: Paradise Seeds twierdzi, że odmiana sprawdza się świetnie zarówno indoor jak i outdoor. Producenci zauważają również, że rośliny rosną dobrze w glebie jak i przy pomocy technik hydroponicznych. Indoor można zmaksymalizować wydajność roślin dzięki metodom SOG lub SCROG. Polecamy przycinanie topów w fazie wegetatywnej, aby rośliny rosły jak najbardziej krzaczaste. Wytworzone przez rośliny pąki są zazwyczaj bardzo gęste, dlatego też należy trzymać je z dala od nadmiaru wilgoci, aby zapobiec powstawaniu pleśni.

Czas kwitnienia: od 8 do 9 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: Sensi Star lubuje się w suchym klimacie i temperaturach 68 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: dobrze rośnie zarówno indoor jak i outdoor.

Karmienie: sprawdzi się klasyczny tryb żywienia.

Na koniec chcielibyśmy wam polecić znakomity sklep z nasionami marihuany, jakim jest thc-thc.com, seedbank, który ma w swojej ofercie najlepsze odmiany na zimne klimaty i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.