Recenzja Nasion Marihuany Blue Dream

Recenzja nasion marihuany Blue Dream – ulubieniec hodowców w Kolorado.

W 2015 roku Blue Dream zajmowała pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych oraz najlepiej sprzedających się odmian w Stanach Zjednoczonych. A już szczególnie w Kalifornii oraz Kolorado – odmiana cieszyła się reputacją oraz popularnością, na którą zasłużyło tylko kilka odmian w historii. I w obu przypadkach popularność ta się utrzymuje. I nie jest to wcale niespodzianka – Blue Dream jest łatwa w uprawie, idealna do palenia i zawiera nawet do 25 procent THC. Jest to znakomity stosunek jakości do ceny oraz rodzaju przyjemności, która zawiera w sobie to, co powinna mieć w sobie dobra marihuana.

Nie wspomnimy nawet ile nagród wygrała ta odmiana… jest ich naprawdę wiele!

Aromat Blue Dream

Trichomy na pąkach Blue Dream, mimo faktu, że są pokryte najbardziej kleistą żywicą, z jaką kiedykolwiek miałeś do czynienia, zwykle wydają się czyste. Jako takie nie mają typowo mroźno-białego płaszcza włosków, ale są wciąż lepkie i bardzo aromatyczne. Tak bardzo, że ciężko jest je zmielić dokładnie bez posiadania dobrej jakości młynka. Mówiąc o aromacie, Blue Dream prezentuje przepyszny zapach winogronowo – jagodowy, któremu trudno się oprzeć. Wyczuwalna jest także lekka nuta ziołowych przypraw, która podkreśla dziedzictwo Haze w tej odmianie. Blue Dream jest skrzyżowaniem Blueberry oraz Super Silver Haze, dwóch cudownych odmian.

Palenie Blue Dream

Choć odmiana ta wydawać się może faktycznie marzeniem, samo palenie może być nieco trudne. Ma tendencje do powodowania mocnego kaszlu. Owocowo – jagodowy smak utrzymuje się na długo po paleniu i jest szczególnie wyraźny podczas wydychania dymu. Dym jest ciężki i ma tendencje do utrzymywania się na wiele godzin po paleniu.

Efekty rekreacyjne / Efekty medyczne

Blue Dream posiada nieco skomplikowane efekty, które są prawdziwą legendą. Natychmiastowe oraz mocne efekty umysłowe, które zaskakująco, ale nie są przytłaczające. Fizyczna relaksacja połączona jest z rodzajem stymulacji mentalnej, dzięki której doceniasz wszystko co widzisz oraz słyszysz – i kochasz każdą minutę tego czasu. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas z przyjaciółmi czy samotnie, Blue Dream pasuje do każdej okazji. Odmiana jest również znana jako alternatywne leczenie chronicznego bólu, nie mówiąc już o depresji, stanach lękowych oraz bezsenności.

Uprawa Blue Dream

Jak wspomnieliśmy wyżej, Blue Dream jest rodzajem odmiana, która właściwie dba sama o siebie. Idealna do uprawy indoor przy użyciu metod glebowych lub hydroponicznych – w zależności od tego, co wolisz – możesz spodziewać się średniej wielkości roślin o długich liściach oraz pięknych pąkach o fioletowo – niebieskim odcieniu. Czas kwitnienia wynosi około dziewięciu tygodni oraz zapewnia plony w wysokości około 600 gramów na metr kwadratowy.

I mimo że Blue Dream daje ogromne plony outdoor, potrzebujesz ciepłego, niezawodnego klimatu śródziemnomorskiego, żeby tak właśnie było. Uprawiaj zatem tę odmianę indoor i poświęcaj jej dużo czasu oraz uwagi, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Jeśli szukasz bogatą a przede wszystkim sprawdzoną ofertę nasion konopi to dostaniesz ją w pewnym sklepie z nasionami https://thc-thc.com, Polecamy! Być może znajdziesz w nim akurat odmianę Blue Dream, ale jeśli jaj tam nie będzie, to dostaniesz na pewno u nich coś podobnego, opartego na podobnej genetyce i z podobnymi cechami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.