Marihuana sprawia, że seks jest o wiele bardziej przyjemny

Marihuana sprawia, że seks jest o wiele bardziej przyjemny – badania.

Ostatnie badania sugerują, że stosowanie marihuany może poprawiać doświadczanie orgazmu o kobiet. A nowe, jeszcze nieopublikowane badanie mówi, że marihuana może także wzmacniać aktywność mężczyzn w sypialni.

Według streszczenia udostępnionego online, wykazano że „uczestnicy zauważyli, że stosowanie cannabis poprawia zarówno ich funkcjonowanie seksualne jak i ogólną satysfakcję”. Wiek oraz płeć nie odgrywały roli w tym, jak konsumpcja marihuany wpływa na seks, a uczestnicy badania zgłaszali „zwiększone pragnienie, intensywność orgazmu, oraz większą przyjemność z masturbacji.”

Odkrycia są wynikiem ogólnokrajowej ankiety przeprowadzonej przez niedawną absolwentkęEast Carolina University, Amandę Moser, która napisała pracę magisterską z zakresu rozwoju człowieka oraz nauk o rodzinie. Jej celem było oparcie się na badaniach, które obecnie badają wpływ stosowania cannabis na życie seksualne ludzi.

Moser stworzyła anonimową ankietę internetową skierowaną do osób w wieku 18 lat i starszych, którzy twierdzili, że stosowali marihuany. Do swoich celów wykorzystała pytania zaczerpnięte z innych ankiet wykorzystywanych do oceny ludzkiej reakcji seksualnej. Na przykład, w ankiecie poproszono uczestników o ocenę wpływu marihuany na ich zdolność do osiągnięcia oraz utrzymania erekcji (u mężczyzn) oraz nawilżenia (u kobiet). W ankiecie zapytano także respondentów, czy uważają, że marihuana zapewnia bardziej satysfakcjonujące i przyjemne życie seksualne oraz czy konsumpcja wpływa na smak, dotyk, słuch oraz węch.

W badaniu wzięło udział 811 osób o różnym pochodzeniu oraz innych preferencjach dotyczących marihuany. Moser powiedziała, iż uważa, że marihuana jest korzystna seksualnie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, niezależnie od wieku. „Osoby, które ukończyły 18 rok życia doświadczyły niesamowitych korzyści ze stosowania marihuany, ale tak samo zadziało się w przypadku osób w wieku 85 lat oraz wszystkich innych znajdujących się pomiędzy” wyjaśnia. „Wszyscy stwierdzili, że marihuana korzystnie poprawia ich funkcjonowanie seksualne, a także zapewnia seksualną satysfakcję”.

Pełne badanie, którego jeszcze nie zrecenzowano, jest obecnie objęte embargo, ponieważ Moser pracuje nad jego opublikowaniem jeszcze w tym roku.

Ogólnie rzecz biorąc, mówi Moser, uczestnicy stwierdzili, że spożywanie cannabis prowadzi do większej przyjemności nie tylko podczas seksu, ale także podczas masturbacji. Zarówno mężczyźni jak i kobiety stwierdzili, że doświadczyli zwiększonego pragnienia seksu, a całe doznanie było bardziej intensywne. Moser dodała także, że dzięki marihuanie kobiety były w stanie doświadczać wielokrotnego orgazmu.

„Znacznemu poprawieniu” uległ także smak i dotyk, prowadząc do większej satysfakcji podczas seksu. „Jeśli się nad tym zastanowisz, podczas seksu często używa się zarówno smaku jak i dotyku” – dodała.

Moser wskazuje, że jej odkrycia są sprzeczne z wcześniejszymi pracami, które sugerowały, że stosowanie cannabis nie ma korzyści dla mężczyzn.

„Wcześniejsza literatura mówi, że marihuana rozluźnia mięśnie i w przypadku mężczyzn osiąga się efekt odwrotny – że mężczyznom ciężej jest osiągnąć oraz utrzymać erekcję” wyjaśnia. „Ma to sens, ale badanie temu zaprzeczają. Odkryłam, że nie wpływa to na zdolność mężczyzn do osiągnięcia i utrzymania erekcji, oraz że mężczyźni nie zgłaszają żadnych problemów związanych ze stosowaniem marihuany.”

Moser spekulowała, że powodem, dla którego mężczyźni mogą nie mieć problemów z uzyskaniem erekcji po spożyciu marihuany – jak sugerowali poprzedni badacze – jest to, że marihuana może działać jako środek rozszerzający naczynia krwionośne. Innymi słowy, kannabinoidy mogą pomagać rozszerzać naczynia krwionośne w celu poprawy przepływu krwi.

Ostatecznie jednak Moser stwierdziła, że jej odkrycia ujawniają potencjał cannabis nie tylko w leczeniu dysfunkcji seksualnych kobiet, ale także uzupełniają lukę „orgazmową”, która opisuje fakt, że mężczyźni będący w związkach są bardziej skłonni do orgazmu niż ich partnerki.

„Dla mnie to problem” mówi Moser. „Więcej kobiet powinno doświadczać orgazm i marihuana może w tym pomóc.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.