7 Odmian Cannabis o Efektach Umysłowych

7 odmian cannabis o efektach głównie umysłowych.

Osoby, którym może zależeć na efektach umysłowych to przede wszystkim artyści, twórcy oraz każdy, kto po prostu lubi myśleć o otaczającym świecie w nowy sposób. Dla tych i innych celów przedstawiamy listę 7 odmian o efektach umysłowych.

1. Banana Split

Będąc skrzyżowaniem Tangie z Banana Sherbert, Banana Split nie tylko brzmi (i smakuje) rozkosznie, ale także przynosi wyważone, produktywne efekty umysłowe pozytywnie wpływające na nastrój oraz minimalnie wpływające na ciało.

2. Lemon Meringue

Równie smaczna jak odmiana Banana Split, Lemon Meringue posiada przyjemny cytrusowy smak, który odczuwalny jest zarówno w dymie jak i jego oparach. Jej mentalne efekty odczuwane są jako podnoszący na duchu zastrzyk energii, skupienia oraz dobrego samopoczucia.

Najprawdopodobniej doświadczysz także niezłego kopniaka motywacji, do wykonania wszystkich zaległych zadań.

3. Chernobyl

Chernobyl z nutą cytrusowego aromatu i smaku, oferuje marzycielski stan umysłu; porównać go można do przywiązania umysłu do balonu i pozwolenie na unoszenie się go w górę. Co więcej, efekty tej odmiany utrzymują się przez wiele godzin, dzięki czemu odmiana idealnie sprawdzi się w przypadku wieczornych lub weekendowych sesji palenia.

4. Super Jack

Żywy i przejrzysty haj – Super Jack łączy w sobie efekty dwóch najlepszych klasycznych odmian, Super Silver Haze i Jack Herer. Razem tworzą doświadczenie naznaczone szybkim myśleniem, kreatywną energią i skupieniem.

5. Strawberry Cough

Euforyczna i umysłowa, Strawberry Cough to rzadka odmiana wysokoenergetyczna, która nie powoduje efektów takich jak niepokój czy paranoja. Odmiana ta zapewnia dobrze zrównoważone efekty mentalne, popularne w przypadku spotkań towarzyskich jak i do samotnego wykorzystania.

Najbardziej wyraźnym efektem w ciele, jakiego doświadczysz podczas stosowania tej odmiany jest charakterystyczne wrażenie rozszerzania się klatki piersiowej podczas wdechu powietrza, które nadaje Strawberry Cough jej nazwę.

6. Dream Queen

Skrzyżowanie dwóch stymulujących umysł odmian – Space Queen i Blue Dream, Dream Queen to zorientowana na umyśle odmiana, którą bardzo łatwo pokochać. Jej efekty są szczęśliwe i marzycielskie, ale także dość funkcjonalne. Dream Queen podnosi nastrój nie powodując zbyt mocnych efektów cielesnych.

7. Cinderella 99

Cinderella 99 to prawdziwa przyjemność. Wywołuje przede wszystkim efekty takie jak mentalny relaks, towarzyskość oraz kreatywne myślenie. Świetnie sprawdzi się podczas nauki, wypełniania obowiązków, twórczych zadań – ta odmiana powoduje, że zaczynasz ekscytować się nawet najbardziej przyziemnymi zadaniami.

Większość odmian konopi indyjskich przedstawionych w tym artykule pochodzi z USA i ich nasiona marihuany nie są dostępne w sprzedaży. Ale jeśli szukasz bogatą i sprawdzoną ofertę nasion to dostaniesz je w pewnym sklepie thc-thc.com, jest to najdłużej działające na Polskim rynku seedbank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.