Jak Przygotować Oliwę z Oliwek z Dodatkiem Marihuany

Większość użytkowników marihuany woli masło z marihuaną, ponieważ jest ono dość wszechstronne i łatwiej jest je wykorzystać do przygotowania różnych dań z marihuaną, niż dodawanie marihuany osobno do gotowania.

Wygląda jednak na to, że wiele osób nawet nie wie, że można także przygotować oliwę z oliwek z dodatkiem marihuany. Oliwa z oliwek jest znacznie zdrowsza niż masło, nie wspominając o tym, że jest o wiele łatwiejsza w transporcie, co sprawia, że jest o wiele bardziej uniwersalna.

Dzisiejszy przepis nauczy Cię, jak przygotować własną oliwę z oliwek na bazie marihuany, którą można wykorzystać w prawie każdym przepisie!

Przepis na oliwę z oliwek z dodatkiem marihuany

Składniki:
• 3,5 szklanki oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia
• 1 porcja marihuany, drobno zmielonej

Instrukcja

1. Wykorzystaj młynek do kawy, aby drobno zmielić marihuanę. Zwykle w małym młynku do kawy można zmieścić jednorazowo około 7 gramów marihuany i generalnie wykonują one naprawdę dobrą robotę.

2. Zacznij od włożenia oleju do rondla i podgrzewania go powoli na średnim ogniu. Nie pozwól, aby olej osiągnął temperaturę wrzenia, a po delikatnym podgrzaniu, dodaj do oliwy proszek z marihuany.

3. Pozwól olejowi lekko gotować się na wolnym ogniu, nie doprowadzając go do wrzenia i mieszając co chwilę. Jeśli zauważysz, że w oleju zaczną tworzyć się bąbelki, zmniejsz ogień i zdejmij garnek z ognia, aż trochę ostygnie. Jeśli zagotujesz olej, z mieszanki uwolni się zbyt dużo THC i olej nie będzie posiadał pożądanego przez ciebie działania.

4. Kontynuuj to przez około godzinę lub dwie, jeśli masz wystarczająco dużo czasu.

5. Przecedź olej przez gazę do pojemnika, który można szczelnie zamknąć. Pozwól olejowi nieco ostygnąć, ponieważ z pewnością jest on niesamowicie gorący!

6. Pamiętaj również, aby wycisnąć dobrze gazę.

7. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.