3 sposoby na spożycie marihuany

ciasto-z-trawka-psycho-ciacho

Medyczna marihuana jest stosowana do leczenia różnych schorzeń, w tym na przykład zapalenia stawów czy raka piersi. To właśnie dlatego w niektórych krajach na świecie uprawianie tej rośliny jest legalne.

Oto niektóre ze sposobów jej spożywania:

Palenie – Jest to najbardziej popularna metoda konsumpcji. Palenie kannabis może spowodować natychmiastowe efekty. Jednakże, problem z paloną konopią jest taki, że jako skutek uboczny mogą wystąpić problemy z oddychaniem. Badania kliniczne wskazują, ze nie konopia nie ma toksyn i substancji rakotwórczych. Niemniej jednak, eksperci wciąż polecają ludziom inne drogi konsumpcji tej rośliny zamiast palenia.

Herbata – Ci, którzy uprawiają rośliny konopi w domu mogą cieszyć się zrobieniem z niej herbaty. Z łodyg, liści i pąków tej rośliny można przygotować pyszną herbatę. Te części konopi powinny po prostu zostać polane gorącą zagotowaną wodą. Po odczekaniu około godziny, możesz pić herbatę. Istnieje również wiele przepisów na herbatę z konopi. Czasami są dodawane do niej inne składniki, takie jak na przykład mleko, alkohol, czy świeże przyprawy.

Artykuły spożywcze – Ci, którzy nie mają czasu na własną uprawę marihuany mogą zawsze kupić gotowe, przetworzone produkty. Te produkty są zazwyczaj gotowe do spożycia. Jednakże, należy zaznaczyć, że ich działanie nie jest natychmiastowe. Poza tym, ludzie mogą chcieć kontrolować dawkę, którą zażywają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “3 sposoby na spożycie marihuany”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.