Sposoby na palenie marihuany w pracy

Jedną z najlepszych rzeczy na temat posiadania waporyzatora, oprócz wygody związanej z tak małym urządzeniem, jest to, że może pozostać całkowicie niezauważony. Działa w niemal dowolnych okolicznościach: podróże, zakupy, prowadzenie pojazdu itd. Przebywając w przestrzeni publicznej musisz pamiętać, że waporyzator jest twoim najlepszym przyjacielem, którego chcesz utrzymać w sekrecie.

Zasada ta odnosi się szczególnie do miejsca pracy. Jeśli pracujesz od 9 do 17, to oczywistym jest, że miejsce pracy biurowej jest najbardziej nudnym miejscem na powierzchni Ziemi. (Ma to szczególne znaczenie w piątek po południu, kiedy każdy tylko czeka na rozpoczęcie weekendu). Waporyzator przyda się szczególnie w takim przypadku, ponieważ będziesz mógł cieszyć się marihuaną bez zwracania na siebie szczególnej uwagi.

1. Palenie na klatce schodowej.

Klatki schodowe – szczególnie w budynkach korporacji – są często wykorzystywane przez palaczy papierosów, aby zaspokoić potrzebę swojego nałogu. Wszystko zależy od tego jak komfortowo czujesz się waporyzując marihuanę przed swoimi współpracownikami. Jeśli chcesz zachować swoją aktywność dla siebie miej oko na palaczy – zazwyczaj przemieszczają się w grupkach. Dodatkowo, każdy aromat wyprodukowany przez waporyzator zniknie w ogromnej ilości nikotyny. Pozdrawiamy was, palacze papierosów.

2. Zjedz lunch poza biurem.

Ta wskazówka nie działa, chyba że możesz opuścić biura na dłużej niż 5 minut. Ale jeśli możesz, wybierz się na spacer wokół budynku zanim zakupisz swój obiad, co da ci sporo czasu, aby cieszyć się marihuaną.

3. Waporyzuj w łazience.

Brak jakiegokolwiek trwałego aromatu z waporyzatora oznacza to, że zajmie ci to tylko minutę lub dwie, aż zaspokoisz potrzebę palenia.

4. Dowiedz się, kto jeszcze jest zwolennikiem waporyzowania.

To będzie wymagać trochę poświęcenia. Chociaż są tacy, o których będziesz mógł powiedzieć to od razu – widoczne naszywki lub znaki marihuany na ciuchach, plecaku, torbie, na tapecie w telefonie czy laptopie.

5. Zajmij miejsce na końcu w kącie.

Obecnie wiele firm przenosi się w system otwartych planów podłogowych i nieprzypisanych miejsc. To pozostawia możliwość wyboru siedzenia tak daleko od centrum biura, jak to tylko możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.