Jak uzyskać licencję lub kartę identyfikacyjną na legalne użytkowanie medycznej marihuany?

Ubieganie się o licencję na medyczną marihuanę staje się coraz bardziej akceptowalne i częste w ostatnich dniach. Musisz podjąć tę decyzję na spokojnie i po naradzeniu się z lekarzem, któremu możesz zaufać i który przede wszystkim jest zaznajomiony z Twoją historią medyczną.

marihuana-jak-papierosy

Jest wiele rzeczy, które lekarz musi wziąć pod uwagę rekomendując Cię, a pewnymi z nich są np. istniejąca historia medyczna, długoterminowa diagnoza medyczna, dlaczego obecne leki nie są wystarczające w pomocy leczenia lub łagodzenia Twojego stanu zdrowia oraz jakie rezultaty oczekujesz osiągnąć za pomocą medycznej marihuany.

Licencja na legalne użytkowanie medycznej marihuany wydawana jest przez państwo pacjentom, którzy posiadają rekomendację od lekarza na uzyskanie, posiadanie lub uprawę medycznej marihuany. Licencje te wydawane są w stanach lub krajach, gdzie użytkowanie medycznej marihuany uznawane jest za legalne. Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w celu uzyskania licencji, która jest ważna przez okres dwunastu miesięcy. Po tym czasie pacjent musi odnowić swoją licencję.

Obecnie, Kalifornia jest jedynym stanem w USA, który ma dobrowolny program na licencję medycznej marihuany. Stan nie wymaga od pacjenta posiadania państwowej karty identyfikacyjnej lub licencji upoważniającej do legalnego użytkowania medycznej marihuany w celu posiadania lub uprawy jej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.