Walmart sprzedaje choinki cannabis

To magiczna pora roku, kiedy ozdabiamy wszystko co posiadamy kolorowymi, migającymi światłami w nadziei, że wielki mężczyzna w czerwonym kostiumie ujrzy nas z nieba w Wigilię i pozostawi nam mnóstwo prezentów i bezwartościowych gadżetów, aby oderwać nas od rzeczywistości jeszcze bardziej.

Ach, ale jeśli naprawdę chcesz zaimponować temu, którego nazywamy Świętym Mikołajem, możesz pominąć tradycyjne zwyczaje i postawić w rogu salonu drzewo, na którego widok wszyscy będą krzyczeć „Wesołych Pąków!”.

Plotki mówią, że gigant handlowy Walmart sprzedaje coś, co nazywa się „choinką cannabis”, dla tych, którzy kochają marihuanę.

Jest to świąteczny, plastikowy krzew marihuany, który „rozświetli każdy dom i skieruje uwagę w odpowiednie miejsce i zapewni prawdziwie świąteczną radość”.

Choinka kosztuje około 250 dolarów amerykańskich i jest zaprojektowana tak, aby każdy klient mógł swobodnie użyć swojej kreatywności w udekorowaniu jej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.