Białko konopne w proszku

marchewka-jablko-marihuana-koktajl

Tak, istnieje białko konopne w proszku i zyskuje ono coraz większą uwagę oraz uznanie na całym świecie. Proszek nadaje się dla wegan, wegetarian, oraz dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć podać białka w ich diecie bez konieczności spożywania białka serwatkowego lub sojowego.

Proszek białkowy to niesamowity produkt. O łącznej wartości gwarantowanej procentowej zawartości białka co najmniej 50% – nie ma lepszego źródła białka opartego na źródle roślinnym.

Proszek ma piękny żółto-zielony kolor i jest na tyle dobry, że można dodać go do każdego wypieku, napoju, posiłku lub produktu. Nie ma lepszej jakości na rynku, ponieważ nie oszczędzano wysiłków przy tworzeniu tego produktu.

Proszek konopny jest absolutnie idealnym dodatkiem do porannego koktajlu. Jest wtedy lepiej trawiony, a smakuje niesamowicie. Jeśli szukasz źródła, dzięki któremu będziesz mógł zwiększyć zawartość białka w swojej diecie, to jest to zdecydowanie najlepszy sposób, aby je zdobyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.