Południowa Karolina: Prawodawcy powinni rozważyć jeszcze raz wniosek o zalegalizowanie medycznej marihuany

legalizacja-medycznej-marihuany-zwolennicy-protestuja-legalizacja

Prawie połowa państwa zatwierdziła medyczne zastosowanie marihuany, przepisane przez lekarza, uznając jej wartość terapeutyczną u pacjentów doświadczających długotrwałego cierpienia z powodu raka, drgawek, zespołu stresu pourazowego, stwardnienia rozsianego, AIDS i innych chorób.

Choć nie Południowa Karolina. Jeszcze nie.

Członkowie komisji do spraw medycznych w senacie w czwartek wyrazili współczucie dla południowoamerykańskich mieszkańców Karoliny, którzy mogliby skorzystać z medycznych właściwości marihuany w związku z bólem i mdłościami, których doświadczają.

Następnie zagłosowali zabijając wniosek, po uprzednim odrzuceniu poprawki, która rozwiązywała wiele kwestii poruszonych przez tych, którzy sprzeciwiali się ustawie, w tym funkcjonariuszy organów ścigania.

Zmiana byłaby licencjonowana, a uprawa, dystrybucja i sprzedaż ściśle nadzorowana.

Wyjaśnienie przewodniczącego Komitetu?

„Ta ustawa przeniosła by na o krok bliżej do Kolorado.”

Nie, nie przeniosłaby.

Kolorado jest jednym z czterech stanów (plus Waszyngton), które zalegalizowały marihuanę w celach rekreacyjnych. W każdym przypadku przeprowadzono to w wyniku inicjatywy frekwencji lub referendum.

Wyborcy w Południowej Karolinie nie mają możliwości inicjatywy wyborców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.