Podjęzykowe Stosowanie THC

Najpowszechniejsze formy podjęzykowego THC.

Najczęściej stosowaną formą podjęzykowego THC jest nalewka.

Nalewka to płynny ekstrakt wytworzony przez zanurzenie jednej substancji w innej substancji. Wiemy, że to naprawdę ogólna definicja i prawdopodobnie nic ci nie mówi, więc postaramy wyjaśnić ci to po kolei.

Płyn

Najpopularniejszym płynem używanym do sporządzania nalewek jest alkohol, ale innym płynem, który sprawdzi się tutaj jest np. olej (oliwa z oliwek lub olej kokosowy), ocet i gliceryna. Jednak to alkohol zapewnia najlepsze rezultaty końcowe.

Możesz również użyć różnych rodzajów alkoholu, takich jak brandy, wódka lub alkohol zbożowy, aby uzyskać niepowtarzalny smak produktu końcowego.

„Poczekaj”, mówisz, „doświadczam już haju THC. Dlaczego miałbym chcieć się upić”?

Spokojnie…

Przy takiej ilości podjęzykowej nalewki z THC, którą zażywasz za jednym razem, nie poczujesz w ogóle efektów alkoholu – tylko THC.

Druga substancja

Więc… mamy płyn – alkohol – ale co będziemy w nim moczyć?

Gdybyśmy przygotowywali podjęzykową nalewkę THC, wybralibyśmy odmianę o wysokiej zawartości THC, taką jak Frooty Pebbles lub Thin Mint Girl Scout Cookies.

Gdybyśmy przygotowywali nalewkę CBD, substancją, którą byśmy wybrali, byłaby odmiana marihuany o wysokiej zawartości CBD/ niskiej zawartości THC, taka jak Charlotte’s Web lub Cannatonic. Wynik końcowy

Po połączeniu alkoholu i materii roślinnej marihuany, alkohol rozpuszcza trichomy, kannabinoidy, terpeny, flawonoidy i inne chemiczne przysmaki i zatrzymuje je w roztworze.

Po usunięciu materii roślinnej z płynu zostaje Ci nalewka, która jest idealna do podjęzykowego stosowania.

I żeby było jasne, nalewki nie ograniczają się tylko do rośliny marihuany. Do sporządzenia nalewki można użyć dowolnej rośliny, kombinacji roślin, a nawet materiału pochodzenia zwierzęcego.

Jak używać podjęzykowych form THC?

Przyjmowanie podjęzykowego THC jest super łatwe i dyskretne.

1. Wyciśnij kilka kropel nalewki pod język za pomocą zakraplacza.
2. Trzymaj płyn pod językiem przez co najmniej 30 sekund (im dłużej tym lepiej), a następnie przełknij ślinę.

I… to wszystko!

Brak charakterystycznego zapachu. Żadnych wymówek, dlaczego nie możesz dzielić się jedzeniem (bo to wyjątkowe ciasteczka). Nie trzeba nosić ze sobą torby ze sprzętem. Bez skomplikowanego procesu przygotowawczego.

Aby podjęzykowa nalewka z THC była najskuteczniejsza, należy trzymać ją pod językiem. To znaczy NIE POŁYKAĆ OD RAZU.

Jeśli to zrobisz, nic złego się nie stanie. Po prostu zajmie to więcej czasu – czasem cztery razy dłużej – zanim efekty zaczną działać.

Tak więc, jeśli szukasz relatywnie szybkich efektów THC, trzymaj podjęzykową nalewkę THC pod językiem tak długo, jak to możliwe, bez połykania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.