Największy zakład przetwórstwa nasion konopi na świecie w budowie

Rozbudowana potroi istniejące zdolności produkcyjne firmy.

Hemp Oil Canada, firma, która produkuje olej konopny, białko konopne oraz mąkę z konopi, ogłosiła rozbudowę o nowy obiekt, który potroi istniejące zdolności produkcyjne (aż o 3 miliony funtów rocznie).

hemp-konopia-zaklad-produkcyjny-

„Na terenie obiektu znajduje się jeszcze miejsce dla większej liczby urządzeń, wzrost jest nieunikniony,” mówi prezes załogi, Shaun.

Rząd federalny zapewnia „wkład zwrotny” w wysokości 4.6 milionów dolarów na zbudowanie nowej fabryki.

MP Ted Falk powiedział, że finansowanie ma sens, ponieważ rynek północnoamerykańskich detalicznych produktów konopnych wynosi ponad 500 milionów dolarów w skali roku.

Kanada jest największym producentem nasion konopi i jadalnych produktów konopnych na świecie.

Załoga rozszerzała wielkość zakładu przetwórczego już kilka razy od czasu założenia firmy w 1998 roku.

Obecny projekt, będzie największą i najbardziej kosztowną rozbudową.

„Przemysł dojrzewa… konopne składniki żywnościowe są wykorzystywane we wszystkich rodzajów produktów spożywczych,” powiedział jeden z członków firmy, który miał na sobie spodnie oraz buty wykonane z konopi.

„W ciągu ostatnich 10 lat, odnotowaliśmy dwucyfrowy wzrost każdego roku. W ostatnich dwóch, trzech latach wzrost ten wynosił co najmniej 50% rocznie.”

Właściciel firmy opierając się na prowadzonych statystykach twierdzi, że konopia to żywność przyszłości, a Ty co myślisz? Podziel się tym z nami w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.