Kolorado sprzedało marihuanę za łączną kwotę 19 milionów dolarów w marcu: 1.9 mln zostaje przeznaczone na szkoły, a przestępczość spadła o 10%

konopia-jest-odpowiedzia-natury

Wszyscy przeciwnicy, którzy byli przeciwni legalizacji marihuany gryzą teraz piach ze złości. Sprzedaż marihuany w Kolorado wciąż rośnie, a wraz z jej legalizacją pojawiło się więcej pieniędzy na szkoły i zmniejszył się ogólny wskaźnik przestępczości.

Nie licząc medycznej sprzedaży marihuany, Kolorado zarobiło prawie 19 milionów dolarów na rynku marihuany rekreacyjnej w miesiącu marcu, a 1.9 miliona dolarów idzie prosto do kas rządowych i na budowanie szkół.

W tym tempie, zgodnie z raportami, Kolorado zarobi 30 milionów dolarów na samym podatku z marihuany.

Jest to jeszcze bardziej obiecujące, ponieważ liczby te to nadal niskie szacunki, ponieważ marihuana rekreacyjna i lecznicza prawdopodobnie utrzyma rosnący tren sprzedaży. Wiele osób mówi, że szacunek bliższy 60 mln dolarów wpływu podatkowego jest bardziej prawdopodobnym założeniem.

Medyczna marihuana nie jest tak mocno opodatkowana jak marihuana rekreacyjna i miejmy nadzieję, że tak już zostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.