Konopia dla Psów i Kotów

join-to-nie-papieros-palenie-marihuany

Istnieje coraz więcej dowodów naukowych, że wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 odgrywają ważną role w leczeniu zwierzęcych chorób takich jak świąd skóry, atopowe zapalenie skóry, alergie, choroby zwyrodnieniowe stawów, nowotwory, choroba zakrzepowo-zatorowa.

Wprowadzanie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych do diety zwierząt wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Problemem jest, że tłuszcze te z natury są niestabilne, a jedzenie szybko staje się zjełczałe. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do lnu.

W niektórym pożywieniu wykorzystywane są produkty pochodzenia morskiego lub ryby, a tu leży problem z ich toksycznością w metale ciężkie. Konopie są doskonałym dodatkiem do karmy dla zwierząt domowych, jej wysoki poziom przeciwutleniaczy zapewnia naturalną konserwację i zrównoważony stosunek omega-6:omega-3.

Innym obszarem na który warto zwrócić uwagę jest białko w konopi, ale obszar ten wymaga dalszych badań. Białko konopne jest łatwo trawione i może być alternatywą lub uzupełnieniem źródła białka w diecie.

Mąka z nasion konopi również może być wykorzystywane jako pożywienie dla zwierząt gospodarskich.

Olej oraz mąka z nasion konopi mają ogromny potencjał w sektorze zwierząt. Natychmiastowe aplikacje obejmują dodanie mąki z konopi do żywności lub koncentratów i oleju jako suplement.

Zalecana dawka dla zwierząt (1 łyżeczka = 5 ml):
○ 10 lbs = 1 ml
○ 20 lbs = 1,5 ml
○ 30 funtów = 2 ml
○ 40 lbs = 2,5 ml
○ 50 lbs = 3 ml
○ 60 lbs = 3,5 ml
○ 70 lbs = 4 ml
○ 80 lbs = 4,5 ml
○ ponad 90 lbs = 5ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Konopia dla Psów i Kotów”


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.