Maine może (wreszcie!) świętować zwycięstwo legalizacji

„Nieoficjalne wyniki głosowania opublikowane w dniu wyborów pokazują, że wniosek przeszedł wygrywając o 4.073 głosy, 381.692 do 377.619.”

Oczekiwano, że będzie to bardzo kosztowny proces, nie tylko finansowo, ale pod względem czasu. Jednak decyzja została podjęta, a zwolennicy legalizacji w Maine mogą wreszcie świętować zwycięstwo.

Maine zalegalizowało medyczną marihuanę w roku 1999, wyborcy zatwierdzili Question 1, co pozwoliło na legalne posiadanie marihuany przez dorosłych, uprawę ograniczonej liczby roślin oraz zakup marihuany w licencjonowanych sklepach detalicznych.

Teraz możemy powiedzieć to już na pewno, Maine jest jednym z 4 stanów, które zalegalizowały marihuanę w zeszłym miesiącu. Inne, które zalegalizowały marihuanę do użytku i sprzedaży rekreacyjnej przez dorosłych to Massachusetts, Kalifornia i Nevada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.