„Trump 420 Protest” podczas inauguracji Trumpa

Początek rządów Donalda Trumpa w biurze może rozpocząć się od grubej chmury dymu, ponieważ aktywiści planują rozdać 4.200 ręcznie rolowanych jointów w dniu 20 stycznia.

Impreza nazwana „Trump 420” odbędzie się w celu protestu przeciwko statusowi marihuany jako nielegalnej na poziomie federalnym w Stanach Zjednoczonych. DCMJ poinformowało ludzi, którzy chcą być częścią demonstracji, że spotkanie odbędzie się na West Side, Dupont Circle w Waszyngtonie o 8 rano. Po drodze, protestujący rozdadzą 4.200 rolowanych ręcznie jointów zawierających uprawiany legalnie cannabis.

Grupa planuje rozpalić jointy dokładnie po 4 minutach i 20 sekundach przemówienia inauguracyjnego prezydenta – elekta Donalda Trumpa, chyba, że wyjdzie on z poparciem dla pełnej legalizacji marihuany we wszystkich 50 stanach, w tym DC. Stanowisko Donalda Trumpa nie zostało nigdy jasno określone w stosunku do marihuany przez całą jego kampanię.

DC Cannabis Coalition (DCMJ) zostało stworzone wiosną 2013 roku przez sfrustrowanych mieszkańców Dystryktu Kolumbii, gdzie przepisy dotyczące uprawy marihuany są przestarzałe. Grupa walczy o równe prawa dotyczące marihuany we wszystkich 50 stanach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.