Zrozumienie syntetycznej marihuany

Są szanse, że słyszałeś o tak zwanej „syntetycznej marihuanie”, którą spotkać można pod nazwą Spice i K2. Mimo, że wzrost legalizacji marihuany czyni prawdziwą marihuanę bardziej dostępną, te substytuty wytworzone przez człowieka są trudne do wykrycia w teście narkotykowym, tanie, dostępne i niebezpieczne.
W pierwszych czterech miesiącach 2015 roku, kilkanaście osób zmarło po użyciu fałszywej marihuany.

Faktem jest, że narkotyki te nie mają nic wspólnego z marihuaną, poza tym, że materiał roślinny został użyty do wytworzenia ich. „Spice do marihuany jest jak benzyna do wody.” W wiadomościach można było ujrzeć ludzi, którzy zachowywali się jak zombie po spożyciu syntetycznej marihuany, nadszedł jednak czas, aby zrozumieć, dlaczego narkotyk ten jest jeszcze większym zagrożeniem niż marihuana pochodząca od matki natury.

Oficjalnie zwane „syntetycznymi kannabinoidami”, setki odmian i postaci, czasami w postaci proszku w kapsułce, liści (aby można było je palić) lub postaci płynnej. Spice, K2, Czarna Mamba, Kusk, Kronic są przykładami syntetycznych kannabinoidów.

The National Institute on Drug Abuse zwraca uwagę na problem, który sprawiają te chemiczne środki odurzające – „Często są one wprowadzane do obrotu jako „bezpieczne” legalne alternatywy leku, a w rzeczywistości mogą one wpływać na mózg o wiele silniej niż marihuana, a ich rzeczywiste skutki mogą być nieprzewidywalne, a w niektórych przypadkach ciężkie lub nawet zagrażające życiu.”

Istnieją setki związków kannabinoidowych, a nowe są stale wymyślane przez producentów narkotyków, którzy zamawiają substancje chemiczne z Chin. Stale zmieniające się i rozwijające składy dostosowują się za każdym razem, gdy jakaś substancja chemiczna zostaje zbanowana, tak że jedno opakowanie może przynosić zupełnie inne skutki niż opakowanie wyglądające tak samo.

Fałszywe etykiety zazwyczaj posiadają napis „nie do użytku wewnętrznego” jako sposób na uniknięcie wszelkich negatywnych skojarzeń i potrzeby wymieniania wszystkich zawartych w opakowaniu substancji. Tak więc nigdy nie wiesz co spożywasz.

Co się dzieje, kiedy łykasz syntetyczne kannabinoidy?

Wiele użytkowników sięga po syntetyczne kannabinoidy ponieważ zmieniają one świadomość. Ale w wielu przypadkach omamy są dezorientujące i mogą prowadzić do myśli samobójczych. Zawały serca, śpiączka a także inne poważne objawy zostały zgłaszane po zastosowaniu syntetycznych kannabinoidów.

19 – letni Connor Eckhardt zapadł w śpiączkę po paleniu Spice, lekarze stwierdzili obumarcie mózgu cztery dni później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.