Potężne destylaty marihuany nie są żartem

Destylaty marihuany pojawiają się na rynku jako bardzo mocna forma koncentratu kannabinoidów i zdecydowanie nie są dla osób początkujących. Przeciętny kwiat cannabis zachowuje pomiędzy15-25 procent THC. Z drugiej strony destylaty oferują jedną z najwyższych zawartości THC. Poprzez proces destylacji, koncentrat może wykazywać do 99 procent THC!

Destylaty mają bardzo obiecującą przyszłość w medycynie cannabis jako olejki eteryczne stosowane w różnych stanach medycznych i rekreacyjnych (dla zaawansowanych). Ale uwaga, ta opcja może być jedynie dla konsumentów o naprawdę wysokiej tolerancji.

Root Sciences, jeden z liderów na rynku w produkcji koncentratów, określiło standardy procesu zwanego destylacją. Na ich stronie można znaleźć, że

Krótka droga destylacji THC często określana jako destylacja molekułowa THC jest procesem, który wytwarza wysokiej jakości klarowny destylat z koncentratów zawierających kannabinoidy przy użyciu specjalistycznych urządzeń.

W zależności od odmiany cannabis, odsetek THC może się zmieniać, gdy zostanie poddany procesowi destylacji. Proces destylacji THC podzielony jest na dwie części, a pierwsza z nich polega na usuwaniu terpenów.

Terpeny to oleje znajdujące się w cannabis, które nadają każdej odmianie zapach lub aromat. Terpeny są obecne we wszystkich roślinach. Druga faza polega na „usuwaniu lipidów, zanieczyszczeń i rozpuszczalników, w celu uzyskania bezzapachowego, czystego destylatu.”

Wyprodukowany olej THC może być używany w taki sam sposób jak koncentraty, które mogą być stosowane w „nalewkach, produktach spożywczych oraz wkładach do waporyzatorów” (w bardzo małych dawkach).

Ponadto, aromatyczne terpeny, które zostały uprzednio usunięte, lub terpeny z innego źródła mogą być ponownie wprowadzone do destylatu, nadając dowolny odrębny smak, na jaki ma ochotę użytkownik.

Zgodnie z Green Rush Daily, destylacja marihuany wymaga „wysokiej siły próżniowej”. Inne sposoby ekstrakcji THC w celu uzyskania większej mocy wymagają bardzo wysokich temperatur, które mogą uszkodzić cannabis, jeśli nie zostaną prawidłowo przeprowadzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.