Siedem zabawnych faktów na temat marihuany

7. Wróżka cannabis

W okolicach Brooklynu grasuje wróżka cannabis, która pozostawia marihuanę w losowych miejscach z notatkami, na których zazwyczaj znajduje się napis typu „żyjemy w ciężkich czasach, weź tę marihuanę i utrzymuj swoją duszę na haju. Jej konto na portalu twitter to @DanksyAppleWeed.

6. Progressive jest progresywne

Poprzedni prezes firmy Progressive Insurance, Peter B Lewis, przekazał ponad 3 miliony dolarów na legalizację marihuany, nadając nazwie firmy Progressive zupełnie nowe znaczenie.

5. Cannabis zwalcza nowotwory

University of East Anglia Scientists wykazało, że główny składnik psychoaktywny w cannabis może pomóc w zmniejszaniu wzrostu nowotworu u pacjentów z chorobami nowotworowymi, a w niektórych przypadkach dosłownie powoduje, że nowotwory „popełniają samobójstwo”.

4. Starożytne bongo w Rosji

Archeologowie niedawno odkryli dwa starożytne, solidne złote bonga, które były stosowane przez rosyjskie plemiona plemienne, aby uzyskać uczucie haju w IV wieku. Naukowcy donoszą, że bonga, które były stosowane posiadały gruby, czarny nalot, który datowany jest na 2.400 lat.

3. Palacze w Stanford

Pierwszą rzeczą jaka kiedykolwiek została sprzedana w internecie była marihuana, przez dyskretnie działających studentów Stanford University na początku lat siedemdziesiątych. Studenci korzystali z kont Artificial Intelligence Laboratory wysyłając wiadomości do swoich partnerów z Massachusetts Institute of Technology.

2. McCartWeed

W dniu 16 stycznia 1980 roku, Paul McCartney został złapany na międzynarodowym lotnisku w Tokio. Próbował wwieźć do kraju 200 gramów marihuany.

1. Pizza cannabis

Stoned Oven Gourmet Medibles z Los Angeles sprzedaje mrożone pizze z marihuaną. Mój przyjaciel próbował kiedyś podstawowej margherita, i mówił, że była pyszna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.