nasiona marihuany, nasiona konopi

Kolorado: Marihuana w przypadku PTSD

Marihuana ma wiele właściwości terapeutycznych, dlatego zgarnia tak wiele uwagi. Choć może pomóc w kilku chorobach takich jak na przykład padaczka, w USA istnieją stany, które oferują MMJ w przypadku PTSD (Post Traumatic Stress Disorders – zespół stresu pourazowego).

W każdym razie, dobre wieści – po kilku próbach urzędnicy państwowi zdecydowali wreszcie dodać PTSD do programu cannabis. Jeszcze się to nie stało, ale sprawy idą w bardzo dobrą stronę.

Chociaż nic nie jest oczywiste, zwolennicy ustawy są pewni, że decyzja gubernatora działać będzie na ich korzyść. Steve DeFino – jeden ze zwolenników – powiedział w wywiadzie:

„Jestem naprawdę podekscytowany, że ta opcja zostanie przyznana weteranom, ponieważ oni tego naprawdę potrzebują.”

Powstało jednak oburzenie, ponieważ pierwotnie wniosek kierowany przede wszystkim do weteranów, może również dać łatwy dostęp do marihuany dzieciom. W celu poradzenia sobie z tą sprawą, postanowiono ustanowić znacznie surowsze kryterium kwalifikacyjne dla osób cierpiących na PTSD, a które są jeszcze nieletnie.

Zgodnie z poprawką, wszystkie osoby poniżej osiemnastego roku życia wymagaką zezwolenia pediatry na zażywanie leku. Zgoda może być również udzielona przez dziecięcego psychiatrę lub lekarza rodzinnego, który posiada odpowiednią licencję. Były również inne sugestie, ale zostały odrzucone, ponieważ były zbyt konserwatywne. Jednym z zaleceń było całkowite zakazanie stosowania marihuany w przypadku osób nieletnich, które cierpią na PTSD.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.