Uzyskanie zalecenia marihuany od lekarza

Potencjalni pacjenci powinni zacząć rozmawiać ze swoimi lekarzami na temat medycznej marihuany. Wielu lekarzy ogólnych jest gotowych wypisać zalecenia, gdy wiedzą, że ich pacjenci doznają ulgi w związku z zastosowaniem substancji. Inni lekarze mogą potrzebować trochę przekonania dowodami naukowymi, które wskazują skuteczność marihuany w leczeniu konkretnej choroby. Natomiast inni lekarze będą odmawiali wypisana recepty niezależnie od tego co im powiesz, lub jaka będzie sytuacja.

W takim przypadku pacjenci powinni skorzystać z legalnego prawa do żądania kopii dokumentacji medycznej. To przynajmniej udokumentuje, że są oni w trakcie leczenia poważnej choroby. Mogą następnie zaprezentować swoje dane innemu lekarzowi, który może być bardziej świadomy i skłonny przepisać medyczną marihuanę. Specjaliści do spraw medycznej marihuany mają swoją praktykę obecnie w wielu miejscach, gdzie jest ona legalna. Polecenia można zazwyczaj znaleźć w internecie lub w niektórych grupach pacjentów w odpowiednim państwie. Większość specjalistów do spraw medycznej marihuany wymaga dokumentacji wykazującej wcześniejsze leczenie popierające niezadowolenie pacjenta z zastosowanej terapii. Jeśli choroba może być leczona za pomocą cannabis i jest legalna w danym miejscu, większość specjalistów z łatwością wypisze zalecenia po zakończeniu odpowiednich badań.

Generalnie wszystkie państwa wymagają zaleceń od lekarza posiadającego licencję na wykonywanie zawodu w danym państwie. Z drugiej strony, jeden ze stanów w USA, Vermont, pozwala pacjentom na stosowanie recept od lekarzy z trzech sąsiadujących stanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.